Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés a 35.héten? Mekkora...

Szülés a 35.héten? Mekkora lett a baba és mennyi idő után mehettetek vele haza? Miért indult be a szülés?

Figyelt kérdés
jan. 3. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
35 plusz 6, 2600 gramm, 49 cm. 3 nap múlva mehettünk volna haza, de ünnep volt, így 5 nap lett. Nem tudják miért indult be a szülés.
jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyes ,akkor már nem is volt relatív pici a baba. Elfolyt a magzatvíz, vagy fájàsaid lettek?
jan. 3. 16:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
35+2 nap,Hellp szindróma miatt sürgős császár. 2210 grammal,44 cm. Nem kellett se PIC,se oxigén,semmi. Nekem kellett naponta infúzió. Velem volt végig. 6 napig voltunk,ebbe volt egy hétvége. Szépen evett,hízott és jöttünk.
jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

34+3-ra született a fiam, pár nap visszatartás után, korai burokrepedés miatt. 2400 g, 50 cm, szóval nagyon sovány volt (a súlya átlagos a korához képest, de a hossza több, és ilyenkor még eleve soványak).


10 napot voltunk benn, ugyanis folyton besárgult. Még láthatóan sárga volt, mikor hazajöttünk. Most 2 éves, semmi baja.


Amire jó lett volna, ha gondolok, hogy amíg nem hízott meg, sokkal fázósabb volt. Ventilátoros hősugárzóval jól befűtöttünk fürdetés előtt és pelenkázáskor is használtam, így már nem ordította végig ezeket.


Az elején sokat hordoztam, hogy kapjon egy kis plusz ingerlést az egyensúly rendszere, mivel ez a pocakban kimaradt a végén.

jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Milyen fejlett babák születtek ebben a korban. Mindenkinek gratulálok! Én most a 36.hétre gyúrok, hogy az meglegyen.
jan. 3. 17:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, elfolyt a magzatvíz éjjel minden előjel nélkül.
jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

35+4 3000g 52 cm (tobbszor is lemertek biztos e :) )


Lepeny leválás miatt altatasos surgossegi csaszar.


10 nap korhaz mert besargult. PIC-en 1 ejszakat volt.

jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

A fiam 33 hétre 2450g 45cm 1 hetesen vihettem haza, ma felnőtt teljesen egészséges.

35-36. hét bíztató, nem lesz baj.

jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én voltam az.


35+6ra születtem 2400 grammal. 3 nap után hazavihettek. Nem tudja anya mitől indult be, de előző nap fájásai lettek és másnap jöttem is. :)

Nem volt semmi későbbi gond sem. És ez majdnem 30 éve volt, ma már van korai fejlesztés stb.

jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek aki írt 🙂. Jó ezeket olvasni, hogy már ilyenkor azért nagy eséllyel nem lesz gond.
jan. 3. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!