Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülészeten lehet cigizni?

A szülészeten lehet cigizni?

Figyelt kérdés
Ha már megszületett a baba és bent vagyunk 2-3 napot a kórházban, addig lehet cigizni (iqos)?

jan. 5. 16:20
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%
A kórházak területén mindenhol tilos a dohányzás. Amúgy meg elég undorító dolog frissen szült anyaként dohányozni. A tejbe is átmegy minden.
jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam oda, hogy szoptatni nem fogok, tehát attól nem tartok, ill. a terhességem eleje óta át szoktam a rendes cigiről az iqosra.
jan. 5. 16:23
 3/50 anonim ***** válasza:
94%
Az iqos-ban is van nikotin. Szóval nehogy azt hidd, akkora áldozatot hoztál.
jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
90%

Hivatalosan nem lehet, gyakorlatilag ott, ahol a személyzet is tilosban dohányzik, simán mennek. Még a terhespatológián fekvő nagyhasúak is odajárnak.


Iqost természetesen a kórház épületen belül szigorúan nem használhatsz.

jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
92%

Mindkettő ugyan olyan káros.

Nem lehet egyik kórház területén sem dohányozni. Persze putrisékat ez nem izgatja.

Szoptatástól függetlenül rá tapad és lerakódik a bőrődre , a hajadra a ruhádra, ami viszont egy újszülöttnek nagyon nem kellene.

jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon remélem, hogy csak mindenki mástól messze.

Úgy logikus, hogy csak a kórházon kívül, a kijelölt helyen lehet használni. Az iqos is tartalmaz nikotint.

jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
91%
Max kerítésen kívül. Grstulálok, hogy a babád már most nikotinfüggő, és neked annyit se ér, hogy letedd miatta a cigit.
jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
64%
Kórházi gyakorlaton voltam, és a liftbe beszálltak a dohányzóból érkező, pocakos nők. Egyik sem C! Kérdezem félhangosan a főorvost, akivel együtt utaztam, hogy a babának jót tesz-e a füst? Mire a válasza: Miért ne? A kolbásznak és a csülöknek is javára válik.
jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
88%
Hivatalosan csak a kerítésen, kapun kívül lehet dohányozni.
jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!