Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülészeten lehet cigizni?

A szülészeten lehet cigizni?

Figyelt kérdés
Ha már megszületett a baba és bent vagyunk 2-3 napot a kórházban, addig lehet cigizni (iqos)?

jan. 5. 16:20
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
86%

"ill. a terhességem eleje óta át szoktam a rendes cigiről az iqosra" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Természetesen nem lehet bent iqosozni sem, hiszen ugyanúgy dohánytermék. Meg is tépném a hajad a szobatársad helyében ha nekiállnál a szobában iqosozni

jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a szobában, hanem pl erkély vagy valami. Ha mást nem akkor max a wcben
jan. 5. 17:21
 13/50 anonim ***** válasza:
82%

#12: ott is ugyanolyan gusztustalan.

Ha a kórház udvarán kívül vagy, akkor már rágyújthatsz

jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
De most akkor, ha valaki bent van akár hetekig akkor nem engedik ki cigizni vagy mi? Mert azért ez elég durva, felnőtt ember vagyok, magam keresem a pénzt a cigire és helyettem döntik el, hogy rágyújthatok-e vagy sem? Ha valaki erős dohányos annak elég nagy kínzás…
jan. 5. 17:25
 15/50 anonim ***** válasza:
85%

Próbálnál meg a szobában, vagy a szoba közös wc-jében füstölni, biztos kihajítanám az összes cuccodat az ablakon...

Azért, mert te függő vagy, nincs jogos másokat zavarni, az egészségüket károsítani meg pláne nem.

A legjobb barátom is brutál függő, közöltem vele, hogy ha látogatóba jön hozzám, várandósként és gyerekkel nem tűröm a lakásban a hülyeségét. Máskor nem zavart, de így igen. Lebattyogott a másodikról, ha akart. Neked is ez lesz a megoldás.

jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki ennyire cigi függő az ne vállaljon gyereket. Te is láthatóan jobban aggódsz azon mikor pöfizhetsz, mint a gyermeked egészsége.


Lehet felnőtt vagy korban, aki megkeresi a cigire valót, de a gyermekedért neked kellene elsősorban felelősséget vállalni, ami láthatóan nem sikerült fejben sem.

jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon max a kórház udvarán valami eldugott bokor mögött, de hivatalosan a kórház területén sem.
jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
79%
Én covid közepén voltam 2,5 hónapot terhespatológián. Az osztályt sem hagyhattuk el, szóval az udvarra se mehettünk. Volt akinek nehéz volt az a pár nap cigi nélkül... szerintem a látogatási tilalom rosszabb volt.
jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
89%
A gyerekednek erős kínzás. Meg az, hogy te vagy az anyja. Retek.
jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
84%
Nemhogy nem gyújthatsz rá a kórházban, de ha elkapnak a wc-ben/ lépcsőházban/erkélyen, még haza is zavarhatnak a házirend megsértésére hivatkozva. Ha annyira nem bírod ki, akkor kimész a kórházon kívülre. De undorító dolog egy baba mellett dohányozni. Szerencsétlen rögtön hatalmas egészségkárosodásnak van kitéve, pedig még meg sem született.
jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!