Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülészeten lehet cigizni?

A szülészeten lehet cigizni?

Figyelt kérdés
Ha már megszületett a baba és bent vagyunk 2-3 napot a kórházban, addig lehet cigizni (iqos)?

jan. 5. 16:20
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

#30

Mi itthon is a lakásban szívjuk ezt az iqost és ez nem lesz másképp akkor sem ha meg lesz a baba. Szóval nem hiszem hogy ott abba a pár napban annyira zavarná

jan. 5. 19:05
 32/50 anonim ***** válasza:
86%
A szülészeten nem lehet bagózni, a kórházban nem lehet bagózni, a kórház udvarán sem lehet bagózni, de nyugodtan kimehetsz az utcára. Senkinek nem fogsz hiányozni.
jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
83%
Csak gratulálni tudok. Remélem, a védőnő jelzi majd ezt a megfelelő helyeken. Neki is vállald be ilyen nyugodtan, meglátjuk, hogy mit mond. És ne gyere nekem azzal, hogy majd letagadod meg előtte kiszellőztetsz, mert az azt jelentené, hogy még tudod is, hogy nem oké amit csinálsz, csak úgy döntöttél, hogy ennyire leszrod a gyereked. Minek kellett neked az a szerencsétlen baba, ha ilyen vagy?
jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

A kórház elé lehet le enni rágyújtani. Közel lakunk a kórházhoz, gyakran látok ott köntösben embereket dohányozni. Olyant is láttam, akinek be volt kötözve a feje, és a kezében volt a bekötött infúziós zacskó.

Nem tilhatják meg nyilván, hogy a pénzedet cigire költsd, de a kórházak területén tilos a dohányzás. Lehet szívni, csak a kapun kívül.

jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
85%
21# Ez így van. Két hétig bekerültem,5 ágyas szoba. 4-en dohányzó 30+ hetes kismamák voltak,mind dohányzott és mind méhlepény probléma miatt volt bent a dohányzás miatt,de leszarják. Mondta is az egyik,hogy hiába mondja az orvos,hogy a cigi miatt,ő tudja hogy nem. Orvosok már azt mondták neki hányinger ahogy kinéz a méhlepény,a gyerek is olyan lemaradásba volt. Gondolom fuldoklott az anyjába. Ott is az egyik iqost használt,büdösebb,mint a sima. Messziről érződött. És bizony ebből lesznek a sérült gyerekek,de nem fognak kitűnni,tényleg megvan a szint.:D Különben ha a wc-ben tenné biztos hogy kirakatnám a kórházból,jelezném,utána látogassa a gyerekét otthonról,aki amúgy sem fontos tekintve,hogy leszarja,hogy mit okozhat nála. Védőnők helyébe az ilyenektől elvetetném.
jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés csak provokáció.
jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

#36

Miért lenne provokáció?

Első gyerekes anyukaként halvány lila gőzöm sincsen, hogy egy szülészeti kórházban hogyan működik ez a dolog, ha valaki iqosozik, cigizik vagy e-cigizik. Abban reménykedtem, hogy van itt hasonló helyzetben levő anyuka aki átment már ezen és tud választ adni arra, hogy nála hogyan működött. Sajnos vagy nem sajnos nem tudtam lemondani arról, hogy ne szívjak valamit…igazából nem értem miért lett ez a cigi téma akkora ördögtől való dolog. A nagyanyáink már eleve úgy szülték a gyerekeket, hogy szülés közben is cigiztek🤷🏼‍♀️ez csak most jött divatba, hogy tiltják meg ellenzik a cigit

jan. 5. 20:45
 38/50 anonim ***** válasza:
91%
A te nagyanyád lehet. Nálatok ezért vannak ilyen problémák.
jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
72%

#35


Második gyerekemnél szintén volt egy pár ilyen IQ betyár, az egyik azt hitte az orvossal cseszik ki, ha óránként ki somfordál dohányozni.

Hatalmas mellénnyel büszkén ecsetelte, hogy őt senki se szabályozza be, és ő jobban tudja mint az orvos.

Nem érdekelte, hogy el van maradva a baba.

Szült is egy szép fogyatékos gyereket



Kérdező olyan buta vagy te is, vagy csak szimplán provokálsz.


Asztma

Allergia

Viselkedési és tanulási zavar


Csak pár dolog kapásból ami szimplán kialakulhat sokkal nagyobb arányban mint egy nem dohányzó terhességből született gyereknél. 👌😉


Van tanulmány is ami kimutatja, hogy még az unokáid génjeiben is kimutatható lesz majd, ha te dohányoztál, mert ez a dns-be is bépül

jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
68%
* beépül
jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!