Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülészeten lehet cigizni?

A szülészeten lehet cigizni?

Figyelt kérdés
Ha már megszületett a baba és bent vagyunk 2-3 napot a kórházban, addig lehet cigizni (iqos)?

jan. 5. 16:20
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
80%

#37! Azért, mert ha te 33 hetes terhes vagy, akkor már jártál mostanában párszor kórházban. Így azt is láthattad, hogy a hozzád hasonló fogyatékos kisebbségiek ott cigiznek nagy hassal a kórház kapuja előtt, mivel ott lehet.

27 éve dohányoztam, átszoktam én is az iqosra. 7hetes terhes vagyok most és nem szívok SEMMIT. Elhiheted, hogy rohadtul rágyújtanék 27 év! függőséggel, de nem fogom a gyerekemet mérgezni. Ez a minimum, ami elvárható egy anyától.

jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
90%

Valahol egy kis messzi zugban lehet, távol az épülettől. Nyilván nem fogják felnőtt embernek megtiltani, de pl a gyereket ugye nem viheted ki amíg te lemész dohányozni.

Nyáron született a 2. fiam, akkor egy 5 ágyasba kerültem, 3 dohányossal, folyamatosan lent voltak. Még “jó”, hogy a 3-ból csak egynek volt ott a babája és csak ő üvöltött szerencsétlenem amíg az anyja vissza nem ért, hogy megszoptassa….addig a másik nemdohányzó anyukával tologattuk a kis kocsiban és próbáltuk megnyugtatni mindenhogy, nyilván ha éhes volt, akkor semmit se ért. A másik kettőnek nem lehetett ott a gyereke, az egyik az intenzíven volt, a másik a sima koraszülött osztályon (az meg fejte a gyereknek a tejet, biztos különösen jó egy koraszülöttnek…). Az az anyuka amelyiknek ott lehetett a gyereke azért háborgott, mert nem engedték haza 3 nap után, mert nem stimmelt valami a gyerekénél. Tényleg megéri szívni azt a vackot. A babával egy légtérben dohányzás pedig növeli a SIDS kockázatát (írtad, hogy a lakásban fogtok dohányozni ezután is).

jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyeneknek írhattok bármit,az sem hatná meg őket,ha emiatt történne haláleset vagy bármi súlyos. Leírhatjuk itt mit okoz,tapasztalatot is. Normális ember nyilván nem tenné ki a gyerekét kockázatnak.
jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

#41

Miért jártam volna kórházban?

Havonta 1x megyek SZTK-ba nőgyógyászatra és ennyi eddig 1 kórház közelében sem jártam. Nemtudom ezt miből szűrted le

jan. 5. 21:47
 45/50 anonim ***** válasza:
84%
Nem hinném, hogy lesz itt olyan "anyuka", aki ugyanezzel a problémával küzd. Azok az "anyák", akiknek órákkal a gyermekük megszületése után a legnagyobb problémájuk, hogy hol tudnak rágyújtani, olvasni sem tudnak, írni meg végképp nem.
jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ez a sok szócséplés, az ilyet nem erdekli semmi. Már megmondta, hogy a gyerek mellett fogják szívni a lakásban. Szerintetek lehet az ilyenre bármilyen eszervvel hatni? Nem erdekli. Sőt, röhög rajta. Hagyjátok ezt a kérdést.

Kérdező, amikor mesz szülni, megkérdezed, hol a dohányzásra kijelölt hely. Minden kórházban van ilyen. Kint lesz az épület előtt valahol. A vécében nem szívhatsz semmit, legyszi ne is tedd, ne kelljen masnak az iqos kemikáliáit szivni odabent.

jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
15%
14 hónapja szültem Kecskeméten és többen lementünk cigizni. én eleve nem is akartam szoptatni és tejem sem volt.
jan. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
16%
47 es vagyok. Én terhesen nem szívtam. A terhesség elsőre összejött és amint kimondtuk hogy jöhet a baba akkor letettem. Egyébként anyu velünk végig dohányzott. A nővéremmel mindketten nyelveket beszélő diplomások lettünk.
jan. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő ugyanolyan káros
febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
100%
szegény gyerek
febr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!