Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt álló kismamák,...

Szülés előtt álló kismamák, ti vesztek szoptatós melltartót mindenképpen?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte legyek, én semmi különösebb praktikusságot nem látok benne, azon felül, hogy a saját méretemben alig kapni.

Nagyon jó minőségű 100 % pamut melltartóim, vastag kosárrésszel vannak itthon, a célnak megfelelnek.

Tapasztalatok?


2010. dec. 23. 09:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem szoptatós melltartót. Sokkal kényelmesebb, mint a kosaras, és csak lecsatolod már mehet is a szopi. Sokszor éjszaka is kellett hordanom, annyira szivárgott a tejem, úgyhogy mindenképp tanácsos a sz. melltartó. A kínaiban 600 ft-ért lehet kapni és ugyanolyan, mint a 6000 ft-os.
2010. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Veszek, mert nagyon bevált már.

2010. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is a kínaiban vettem, de lehet kapni a piacon is 5-600 ft-ért. Én hármat vettem, kettőt felváltva használtam (mosás, száradás) a harmadikat orvoshoz, védőnőhöz vettem fel.

2010. dec. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jó, hogy írjátok a kínait, igaz, én a múltkor sima kosarasat láttam ott 1200 ft-ért, szoptatós nem volt, de reményeim szerint lesz az általatok említett árkategóriában.
2010. dec. 26. 08:19
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első babámmal is használta,3500 ft. volt ezelőtt 7 évvel.Nagyon bevált,kényelmes volt.A másodiknál az még jó volt rám,bár már szűkösen!Szintén nagyon hasznos volt.Most várom a harmadikat,vennem kellett újat,mert a 7 évvel ezelőtti nem jön fel.A kínaiba vettem ezelőtt 2 héttel,2db-ot,750 ft. volt darabja.Nagyon jó pamutok,kényelmesek,az egyik 95c a másik már 100-as.

Én meghalok a kosarasokban,főleg már ilyenkor,mikor kezdenek bedurranni a cicik.Szóval nekem beválnak!

2010. dec. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!