Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vicces szüléses történetek?

Vicces szüléses történetek?

Figyelt kérdés
Valakivel történtek,vicces dolgok szüléskor?
2013. okt. 2. 14:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert képtelen vagyok a szülésre, mivel férfi vagyok. Édesanyám mesélte, hogy mikor a testvérem szülése megkezdődött, a tesóm kidugta az orrát, majd visszahúzta. Nem akart kijönni abból a kellemes világból ebbe. Ami utána következett az már nem volt vicces. Nagy nehezen kiszedték a tesómat, aki már kék volt a levegőhiánytól, mert ha egy gyermek kiér a levegőre, akkor már beindul a tüdeje. Az orvosok csak nagy nehezen tudták eszméletre téríteni.
2013. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Aki átélt már szülést, tudja, hogy igazán viccesnek egyik sem mondható.

Legkisebb fiam születését sem viccesnek, inkább csak emlékezetesnek mondanám.

Nehezen akart jönni, azután amikor mégiscsak beindult, az orvos épp nem volt ott. A szülésznő kiabált, hogy szóljanak az orvosomnak, visszakiabáltak, hogy nincs itt. Akkor már tartotta a baba fejét, tolta vissza, mert már bújt volna ki, és kiabált, hogy valaki gyorsan jöjjön, én meg kiabáltam, hogy inkább szüljünk, én már nem tudom visszatartani, így aztán orvos nélkül született meg a fiam. Olyan erővel cuppant ki, hogy a magzatvíz a szülésznő arcába csapódott, és a baba még le is kakálta közben.

Ezután berohant az ügyeletes orvos, folytatta a munkát, és amikor a méhlepényt kivette, ő is kapott egy nagy csattanós tócsát az arcába.

Mindketten mehettek fürödni, átöltözni, hajat mosni.

Mikor a takarítónő bejött, megkérdezte itt mi volt, horror-film forgatás?

Még a falat is mosni kellett...

2013. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Egy egész napot vajúdtam eszméletlen erős fájásokkal. A CTG-n nem is lehetett már mérni a csúcsát a fájásoknak úgy kilengett. Azt akartam mondani a dokinak, hogy ha választhatnék, lehet inkább most én születnék és nem én szülnék, tehát szívesen cserélnék helyet a gyerekkel, e helyett az jött ki a számon, hogy "tehát szívesen herélnék csehet"... erre a doki rámnézett és közölte: "akkor gondolom fiú lesz" :DDD
2013. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Nekem szerencsére elég jól zajlott a szülés, viszont a mellettem lévő szülőszobákban nagyon hangosak voltak az anyukák. Erre én megkérdeztem a szülésznőt meg a dokit, hogy te jó ég nekem is ennyire fog majd fájni a vége felé?

Válasz: Nem, mert ők is épp ott tartanak ahol mi, csak maga nem kiabál hanem még lélegzik egy kicsit, aztán felfekszik az ágyra és szülünk! :)

2013. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, vicces-e vagy sírnivaló, a mellettem lévő szülőágyon egy roma anyuka vajúdott jó hangosan, már alig vártam, hogy megszüljön, annyit jajveszékelt, hogy a saját fájdalmaimmal nem is foglalkoztam.

Amikor megszült, rögtön azt kiabálta:

Rágyújthatok már egy cigire?

Mikor ellátták az anyukát, és a babáját is elvitték, egyszer csak eltűnt az anyuka a szülőszobáról. Az egész kórház őt kereste. Kiderült, lement cigizni...

Én meg még szülés után 2 órával sem bírtam felkelni, nemhogy leszaladni a második emeletről ki a kórházudvarra, mert ott ténfergett a parkban, mire rátaláltak!

2013. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Látom a lepontozók itt is kiélik magukat. Szánalmas...
2013. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek előzőválaszoló zöld kezet adtam,mások pontozzák le, nem tudom miért.
2013. okt. 8. 15:30
 8/23 anonim ***** válasza:
2013. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem tervezett gyerek volt, a szülőágyon épp a fájdalomtól kiáltottam, amikor a férjem megszólalt, hogy látod, mégiscsak védekezni kellett volna.

Beszélni nem tudtam a fájdalomtól, csak a szájára akartam tenni a kezem, hogy hallgasson. De egy bazi nagy jobb egyenes lett belőle, még másnap is fogta az orrát. Majdnem kiütöttem.

2013. okt. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

nekem vidám volt a szülésem, szerencsés vagyok :) biztos furi pár anyának, na mind1 :)

szóval éppen a tolófájásoknál voltam (ilyenkor azért a nők többsége kicsit másállapotba kerül, én is ebben az amnéziás, tudaton kívüli, fájásszünetben felébredős szakaszban voltam) szóval úgy éreztem, hogy száraz vagyok, mondtam a szülészorvosnak/szülésznőnek, úgy érzem, nem csúszok eléggé, jó lenne vazelin, erre a dokim felkapta az ultrahang-zselét, és a már kikuksizó fejbúbos "kijárathoz" locsolt vele :)

gyorsan, könnyen is szültem (gondolom nem azért, mert csúszott, de azért vicces volt így utólag, főleg, hogy a mondatomra még emlékszem, de a történéseket a párom mesélte) :)

2013. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!