Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vicces szüléses történetek?

Vicces szüléses történetek?

Figyelt kérdés
Valakivel történtek,vicces dolgok szüléskor?
2013. okt. 2. 14:10
1 2 3
 11/23 ElsiNiki ***** válasza:
100%
Én a vajúdóból 2 perceseseknel Elkezdtem smst írni a Férjemnek. Nagyon - nagyon sokáig írtam, csak írtam.. Két. Nap múlva eszembe jutott az SMS,megkertdeztem Tőle, hogy mit tudtam olyan rengeteg mindent írni? Mire furin nézett, es megmutatta az smsem, amiben ez állt: " Nagyon fáj. Hánytam is. " a mai napig nem tudom, hogy a viharba írhattam ezt a két sort fél órán at...:)
2013. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk beöntés után át kell sétálni a wc-s zuhanyzós helyiségbe. Sajnos nekem elég gyengék a lenti izmaim, így rettegtem, nehogy baleset történjen, így sietni akartam. A vége az lett, hogy kétszer taknyoltam el. A szülésznő azt mondta, hogy a filmekben szoktak így elesni az emberek. A férjem és az orvosom ekkor még nem volt ott, mert nagyon gyors szülésem volt. Negyedóra múlva értek oda egyszerre, mindketten ahogy meglátták a karjaimat és az arcomat, amit sikerült szépen összevernem, elkerekedett szemekkel csak azt kérdezték tök egyszerre, hogy kivel verekedtem. Ezután, ahogy mentünk át a szülőszobára, akkor is sikerült még egyszer elesnem. A dokim amikor kászálódtam fel a szülőágyra, röhögve mondta, hogy lehetőleg ne essek le a másik oldalon, mert lassan már 8 napon túl gyógyuló sérüléseim lesznek és jelenteni kell a rendőrségen.
2013. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%
Én fájásokkor olyan erősen kapaszkodtam a férjembe,hogy kiakasztottam a kicsit érzékeny derekát. Ezt akkor nem vette észre, de amikor megszületett a lányunk,és a kezébe adták, gyorsan visszaadta a nővérkének, hogy neki azonnal le kell feküdnie kicsit.
2014. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Áprilisban szültem, a férjem bent volt velem. Első baba, nagyon féltem, de jól viseltem, pedig m,ár kb 10 órája vajúdtam, mikor bejött a doki, hogy megvizsgáljon, mennyit tágultam. Annyit mondott: nagyon szép, magával minden rendben odalent, és megsimogatta a combom... Nekem nem volt ezzel semmi bajom, a terhesség alatt megszoktam, hogy idegen pasi túrkáljon bennem, de a férjem megkérdezte félhangosan: "Most képen kéne vágnom?!" A doki hallotta, és ennyit mondott: "ha nem nőgyógyász lennék, akkor nyugodtan felképelhetne..." Sírva röhögtem, pedig majd' szétszakadtam, fél óra múlva kibújt a kisfiam. Azóta is jókat derülünk a dolgon.
2014. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

Anyum es a nogyogyasza jo barátok. A csalad sokszor ossze Jon vacsizni,beszélgetni. Amikor en sulettem akkor anyumek nem tudták fiú leszek e vagy lány...és amikor megszulettem azt mondta a doki "na b.meg ennek is szülni kell"anyum

Nem ertette mit mondott és halálra volt remulve mi baja a gyereknek.Azóta is emlegetik!:)

2014. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
Apás szülés volt.Hoztak gázt,hogy próbáljam ki,mondom jó.Nekem konkrétan semmit nem ért,ugyanugy éreztem a fájásokat.Mondom a férjemnek,hogy nem használ semmit,mert ugyanugy fáj,erre ő de szívd jó mélyen.Mondom szívom,de nem érted,hogy nem ér semmit?Mert nem szívod mélyen :D Akkor felhúzott ezzel,de így visszagondolva mindig jót röhögünk :D
2014. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Elerkezett a kitolas resze a szulesnek. Az elso tolofajast jol elszurtuk, mert en a fejembe "nyomtam", azaz jol felpuffasztottam a pofazacsijaimat, ugy nezhettem ki, mint a horcsog, emellett ahogy fogtam a labam, alig birtam tartani a fejem. Ez igy nem jo! Elmondta a szuleszno, hogy en hogy is nyomjak, es hogy a ferjem ugy tud segiteni, ha tartja a hatam, amikor elore dolok. A kovetkezo fajasnal a ferjem ugy elore nyomott, hogy azt hittem kette torok. Annyira vartam, hogy vege legyen a fajasnak es lekapjam a 10 kormerol! Gondolom ugy volt vele, hogy majd o kinyomja a gyereket :D


Na de az ezt koveto 5 ora mar nem volt ilyen vicces! :S

2014. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Feküdtem a szülőágyon, a doki meg azt mondja, szóljak, ha nyomnom kell. Erre kimegy a szobából. Ott feküdtem egyedül, (kb fél percig, de nekem egy fél órának tűnt) , mire visszajött. Én meg jól lecsesztem, hogy mégis hova ment, mert mi lett volna, ha nyomnom kell, ki kapja el a babát? Erre azt mondta, hogy nem fog az olyan könnyen kijönni :)
2014. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
Nálam a két doki viccelődött :) Az egyik ráállt a vákuumcsőre a másik nem vette és észre, és próbálta megszerelni. Én nem sok mindenre emlékszem, a férjem mesélte el a dolgokat :)
2014. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Gátvédelemmel akartam szülni, de nem jött össze. Csak vágni kellett. A szülésznő elfelejtette közölni, hogy most már nem kéne akkora erővel nyomni, így egyetlen egy nyomással kinn volt a lányom. Szinte repült kifelé. A párom nem érkezett lefényképezni, a szülésznő meg hatalmasra kerekedett szemekkel kapta el a gyereket:D Pedig úgy vártam volna, hogy mondják, hogy na, kinn a feje,...na kinn a válla, na még egy és meglesz:D

Számomra ez nagyon vicces volt, jót nevettünk akkor rajta és a mai napig is, ha emlegetjük:D

A pocakfotózást meg állandóan halogattuk, addig-addig halogattuk, hogy utolsó nap készült. Reggel elkezdett folyni a magzatvíz, szépen lefürödtem, felöltöztem és csináltunk egy fotót. Mikor ezt a képet mutogatjuk másoknak, mindig elmondjuk a hozzá tartozó történetet és mindenki jót mosolyog, hogy nekünk hogy jutott eszünkbe fotózkodni, milyen nyugodtak lehettünk, stb:D

A vajúdáskor meg benn a korházban csak a szülésznő, én, meg a párom voltunk benn és a végén én már ültem egy fotelban és úgy vártuk, hogy táguljak már ki:D Ahogy ott ültem, két oldalamon a szülésznő és a párom, beszélgettek arról, hogy vajon mennyire lehetek képben, kérdezte a párom a szülésznőt, én meg akartam neki mondani, hogy teljesen itt vagyok, jobban, mint ti ketten, akik annyit se vesztek észre, hogy lassan medencényi magzatvízben tocsogok. Csupa víz volt már minden:D Életemben nem gondoltam volna, hogy ennyi víz van a magzat körül:D Ez így utólag volt vicces:D

2014. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!