Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vicces szüléses történetek?

Vicces szüléses történetek?

Figyelt kérdés
Valakivel történtek,vicces dolgok szüléskor?
2013. okt. 2. 14:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát csajok, végig olvastam, hülyére röhögtem magam:D
2014. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
90%

tényleg jók voltak a történetek :)

mikor bekerültem a vajúdóba, ott volt két anyuka, nagyon szenvedtek, mérték a 2 perces fájásokat, izgatottak voltak és kimerültek. én 3-8 perces fájásokkal mentem be, tök össze vissza jöttek, mondták is, hogy ebből nagyon sokára lesz baba, de beküldtek a szülőszobára, hogy a férjem is izgulhasson velem. 1,5 óra múlva jövünk ki babával, szegény 2 lány még mindig a vajúdóba szenvedtek, rám néztek és csak ennyit mondtak:

"b.meg ez már végzett?"

tök kellemetlenül éreztem magam, hogy "eléjük pofátlankodtam" :)


mi a férjemmel 9 hónapig beszéltük, szinte nap mint nap, hogy csak akkor jöhet be velem a szülőszobára ha csak a fejemnél áll. nagyon nem szerettem volna, ha belebámul a lábam közé miközben kinyomom a babánkat :)

kitolásnál ki is lett adva neki a feladat, fogja a lábamat, meg is nyugodtam, hogy akkor innen el nem megy, és csak magunkra koncentráltam :)

mire az orvos megszólal:

apuka jöjjön, nézze csak meg, van haja! látja???

férjem meg 3 centire a micsodámtól bámulja a gyerek haját miközben a lábamat alig bírtam tartani, majd fejberúgtam az orvost :D

mondjuk nem volt vicces, de utólag már nevetek rajta mikor meséli :S

2014. márc. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
42%
az első egy baromság ,amíg a köldökzsinór nincs elvágva onnan kap oxigént
2015. febr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!