Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hálóingetek alá vettetek...

A hálóingetek alá vettetek fel szoptatós melltartót?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban? Igen, mert nagyon folyt a tej, pár perc alatt átáztam volna. A melltartó meg megtartotta a betétet. Így aludtam itthon is az első 3-4 hónapban, mert éjjel is eláztattam nélküle az ágyat. :)
2010. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, a kórházban:)
2010. jan. 11. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tejbelövellésig én nem, csak utána, és az már csak itthon következett be, a 3. napon... :o)
2010. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen vettem, mert folyt a tejcsi(bárcsak folyna még:(). Mikor szoptattam levettem, mert nekem nem volt kényelmes benne szoptatni, de a melltartóbetétnek tökéletes volt.
2010. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A belövellésig nem,utána igen.Jó nagy kellett,mert nekem hamar átáztak a párnák,és pelust kellett beraknom.A lábamon fojt,szóval nem volt más.
2010. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Ahogy megszültem, és a kezembe adták a babát, már csöpögött a tejem... A terhességem 6. hónapjától folyt a tejem, így nekem kellett azonnal szoptatós melltartó.

12 napos babóca anyukája

2010. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon boldog babázást:)

2010. jan. 14. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!