Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben, vagy a kórházba...

Szülés közben, vagy a kórházban történt veled vicces dolog?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 12:36
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

mikor már 8 perces fájásaim kezdtek lenni,anyu mondta(náluk voltunk)h menjek szépen zuhanyozzak le ő meg hívja aput,h merre van,mert még dolgozott akkor,mert menni kéne,és ha messze jár még(postás) akkor hívunk mentőt.apu fel is veszi,anyu kérdi h merre van,apu meg mondja,hát hol lennék,már a kapuba.

akkor mindenki tiszta ideg volt,meg izgultak,meg minden(még otthon)futkostak fel-alá,mire én megszólalok,hozzáteszem első szülésem elött,hogy mi a francot idegeskedtek,futkoztok össze vissza,hiszen csak szülni megyek.én nagyon nyugodt voltam,szép lassan készülődtem,ők meg mint az "idegbetegek".

miután megszültem,összevartak,a párom megkérdezte,hogy ezek után bevállalom-e a kistesót.erre mondtam neki,hogy persze,csak elöbb had pihenjek,szal 1-2 év múlva.

2010. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
96%
Gratulálok a kérdezőnek, szuper ötlet volt ez a kérdés, szét nevettem magam:))))
2010. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért írtam,hogy 21 órát vajúdtam,hogy érzékeltessem,hogy nem azért csapkodtam az asztalt,mert húúú de gyorsan ment.Amúgy nem csináltam soha ilyet.
2010. febr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon jó kérdés:-)

Már nem is félek annyira a szüléstől:-))

32 hetes kismama

2010. febr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
100%
anyukám mesélte, hogy amikor velem volt terhes a nővérek azt mondták neki hogy ma nem lesz szülés, anyum fogta magát, ivott egy kávét, a délutáni viziten az orvos kiakadt,hogy úristen mindjárt szül, hozzanak széket neki. a nővérek is elkezdték mondani, hogy jaj, mindjárt szül, anyum meg fogta magát és közölte, hogy ha eddig le se tojták akkor mostmár felmegy a szülészetre (felment 1 emeletet a lépcsőn)
2010. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!