Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben, vagy a kórházba...

Szülés közben, vagy a kórházban történt veled vicces dolog?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 12:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
jók kár nekem nincs vicces történetem
2010. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ezt a kérdést kiemelhetnéd, nagyon jókat mulatok rajta :)
2010. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után mikor varrt a doki már annyira untam,hogy megkérdeztem,hogy matyó hímzést csinál oda nekem? Erre ő elkezdett mosolyogni és csak annyit mondott,hogy nem csak újra szűzleányt varázsol belőlem :))))))))
2010. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

A szülőágyon, még a kitolási fázis előtti többszöri vizsgálat után megkérdezte a szülésznőm, hogy szeretnék-e valamit. Mondtam neki, hogy: igen, egy kis méltóságot.


A férjem próbálta viccelődéssel elterelni a figyelmem, nekem ez nem jött be, és igen csúnya helyekre küldtem...


Szülés után kérdezgettem a férjem, hogy neki hogy tetszett, megbánta-e, hogy bejött stb. Azt felelte: Vicces volt, mehetünk máskor is :)

2010. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
94%

Sziasztok!

Hát én alapjában véve nagyon vicces emberke vagyok!Ez nem volt másképp a szülőszobán sem!Csak én nem emlékeztem rá!De meséltek egy párat!


Nem tudom miért de nagyon fontosnak tartottam hogy úgy menjek be szülni,h meg van mosva a hajam!(én sem értem)Szóval dec 3-án este hajat mostam,és hajnalra bent voltunk a kórházban!És én a kitolás végén közöltem a dokival aki fogta a tarkóm,(én ugye leizzadva)hogy kár volt megmosnom a hajam!


Kitolás közben,nekem mindig 4 nyomás esett jól (nem három amennyit "vártak" tőlem)!Szólt a doki hogy hagyjon a szülésznő pihenni,de mondtam h én nem bírok nekem nyomnom kell!Ők jót nevettek!

2010. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Vajúdás közben kifogyott a gáz és ki kellett cserélni. Jött az ápoló fütyörészve kezében a villáskulccsal, jókat nevetgéltek a férjemmel, én pedig ezt megunva rájuk pirítottam, hogy fejezzék be, mert gázt akarok! Két nyomás közben megmondtam a férjemnek, hogy "ezért még számolunk"! Varráskor pedig a doki elkezdte mondani, hogy egy sima egy fordított, mire én: köszönöm innen átveszem, csak egyeneset szeretnék! Szóval jó hangulatban telt az egész.
2010. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
A fiam születése után közvetlenül lekakilta a dokit.
2010. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
lányom az istennek se akart jönni, mondja a doki: "hát, kisleányom, alighanem császározUNK" (így, királyi többesben) á,- mondom- tévedés: a doktor úr császároz, én addig alszok egyet. jó munkát kívánok! doki mesélgette még napokig, férjemnek is elmesélte, mikor jött látogatni, úgy tetszett neki :)
2010. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a vajúdásom nagyon hosszúra sikeredett (28 óra) és a fináléra eléggé elfáradtam. Szerencsére férjemmel korábban gyakoroltuk a légzéstechnikákat. Hogy legyen erőm a végére, elkezdtük alkalmazni. Férjem mondja: száááájon be, orron ki - száááájon be, orron ki. Én a fájdalomtól üvöltve próbálom javítani, hogy ne beszéljen már hülyeségeket!!!!! Mondom (üvöltöm): orron be, szájon ki. Erre ő: ja, tényleg!!!! Akkor csináld: száááájon be, orron ki. :) Na, mi ezen vitatkoztunk tolások között :)


Aztán mikor megszületett a kislányom, férjem elkezdte kamerázni ahogy fürdetik, méregetik, vizsgálják. De valahogy nem eléggé koncentrált (inkább azt nézte mit csinálnak vele, nem azt nézte mit is vesz), mert a felvétel nagy részén csak a nővérke feneke látszik :) (na, ezért kapott hideget-meleget....nem ám!!!!)


5 hetes kislány anyukája

2010. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Szülés utáni napon, kiöntöttem fél üveg ásványvizet az ágyam mellé. Szóltam, h elárasztottam vízzel kórtermet, erre néztek rám meredt szemmel, h hívják az orvosom:)

A hasam szinte ugyanolyan maradt...

2010. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!