Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben, vagy a kórházba...

Szülés közben, vagy a kórházban történt veled vicces dolog?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 12:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon soka kelett varnia a dokinak.Én folyamatossan kérdeztem,hogy sok van még?-Közölte,hogy jó munkához idő kell.Az én válaszom az volt,hogy rosszhoz meg még több.Értette a viccet.Ráadásúl szuper munkát végzett:)
2010. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek nincs jogsija. Amikor éjszaka elkezdődtek a fájások kimentem a szobából, hogy még tudjon alukálni, és hajnalban már 3 perces fájásokkal ébresztettem. Akkor még azt gondoltam be tudok vezetni, de mire elkészült ő is, akkorra már nem tudtam a volán mögé ülni, ezért ő vitt be a kórházba, ami kocsival is csak 5 percre van, ráadásul automata az autónk.

Hatalmas rutinnal a háta mögött max. 20 km/h-val zúzta a métereket, de mikor jöttek a fájások (3-4 db), akkor csak azt mondogattam:


"Héééjj, nem rohanunk, lassíts már Papus, tudod, hogy Pösten akkora úthibák vannak, mint egy krátermélyedés!"


erre Ő:

"De Mama, így le fogunk bukni, és szülőszoba helyett megyünk a dutyiba!" :D


Mire ezzel az őrjítő sebességgel beértünk a kórházba már 2 perces fájásaim voltak 4 ujjnyi méhszájnál. Legközelebb hamarabb indulok el megfogadtam! :D

2010. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Marha jókat nevetettem:-)))

Köszi!

Első babás kismama!

2010. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elfolyt a magzatvíz felhívtam a szülésznőmet, hogy mit tegyek. Azt mondta, hogy nem kell kapkodni, egy nyugodt vacsora, zuhanyzás és utána menjünk. Én fel-alá mászkáltam, izgultam stb. A férjem engedett egy kád vizet, megfürdött, majd megvacsorázott és utána mondta, hogy akkor indulhatunk :)
2010. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk az uh-n kislanyt mondtak.

25 orat vajudtam,mar a noverkek meg az orvosok is mondtak h:Na mikor jon ki ez a kislany.Gyere mar ki kisasszony.

Aztan mikor megszuletett a szuleszno felemelte es elkialtotta magat:Hiszen ez fiu!!!

En mar teljesen kivoltam merulve de erre a szora majdnem felugrottam majd kimerulten visszazuhantam a parnara.

Kozbe a doki komolyan vakargatja a fejet:Hat persze h nem akart kijonni amikor hivtuk:)

2010. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Vajúdás(oxitocinnal)alatt kommentálta férfi orvosom a fájásaimat.Ez még semmi,lesz rosszabb is,ez még szúhnyogcsipés ahhoz képest,amik jönnek...Rácsaptam az asztalra,és azt kérdeztem:-Tudja maga egyáltalán miről beszél?-Persze jól kinevetett.

Mikor megszültem a lányom azt mondta:atyaég de hosszú!!!Aztán elvitték,még meg sem néztem.A szülésznő meg kérdi tőle,fiú vagy lány?Doki:-Ja,azt nem is néztem!-

2010. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
86%
ja..21 órát vajúdtam
2010. febr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jók ezek a történetek:-))))))))))írjatok még......
2010. febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nálunk a doki szívatta a férjemet:D( a doki engem kiskorom óta ismert)Még csak a szülés felénél tartottam amikor:

Doki:" Aj jajj apuka jöjjön csak ide! Nézze csak ennek a gyereknek vörös haja van.Lehet nem is maga az apja???"

Mire a férjem:"Háháh tudtam hogy az én hajszínemet fogja örökölni! Miiiiiii VÖRÖS???Az lehetetlen!!!"

Annyira arra figyelt szegénykém hogy mit szenvedek hogy először fel sem fogtamiről beszél neki adoki.


Nagyon jó sztorikat írtatok könnyesre röhögtem magam:D

2010. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém kicsit cikisre sikeredett. Szülés utáni napon történt. Mivel nagyon szétrepedtem, a végbelem is, borzasztó fájdalmaim voltak. És hoztak injekcióba fájdalomcsillapitót (ami, megjegyzem semmit sem használt). A nővérke amikor beszúrta elpukiztam magam. Úgy szégyelltem magam, hogy azt hittem elsüllyedek. De megnyugtatott, hogy semmi baj, máskor is előfordul. Egyszerűen nem tudtam kontrolálni magam a szétszakadás végett.
2010. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!