Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha véletlenül császárosan...

Ha véletlenül császárosan szülök akkor érzéstelenítenek vagy hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyébként nem k rvára mindegy? Úgysem te fogod eldönteni.
2017. jan. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez is tévedés, utolsó. Amennyiben megfelel a feltételeknek és van rá lehetőség, felteszik a kérdést, hogy mit választ. Programozott csaszarnal mindig, surgosseginel akkor, ha ismertek az előzmények.
2017. jan. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Spinális vagy epidurális érzéstelenítés van általában. Ha ez nem lehetséges (vagy anyuka kifejezetten kéri), akkor altatnak.

Akkor altatnak, ha már nincs idő, nincs lehetőség egyébre. Tehát én pl már nem tudtam felülni 2 tolófájás (tk folyamatos tolófájások) között. Miközben előkészítettek, kikérdezett az altatóorvos, és már kaptam is a maszkot, hogy "adok egy kis oxigént, hogy megnyugodjon" -ja, jó szöveg :D

2017. jan. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. :)
2017. jan. 20. 23:31
 15/15 MSmester111 válasza:
Mindenképpen kapsz érzéstelenítőt. Gondolj már bele! A császáros szülés nem más mint éve boncolás!
2017. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!