Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van vicces/ciki szules tortene...

Van vicces/ciki szules tortenetetek?

Figyelt kérdés
Edzo vagyok, emiatt eleg izmos vagyok no letemre. Fekudtem az agyon, a doki mondta, hogy "na anyuka most nyomjon..." erre en nyomtam egy hatalmasat, es ugye mivel eleg eros a hasizmom, egy nyomasra szo szerint kierpult a fiam, ugy kaptak el :D :D mondat folytatasa "... de ne tul nagyot!" Csak ugye en ezt nem vartam meg :D es raadasul nyomas kozben kicsuszott egy hatalmas puki, ami miatt a korhazi ottletem alatt, alig mertem a dokira nezni. Persze tudom, hogy ez termeszetes, de akkoris. :D most varom a masodikat, es felelevenedett bennem a szules, szivesen olvasnam maset is :)
2017. jan. 20. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem izmos anya is, tud villám szülést csinálni, ha gyorsan akar jönni a gyerek. Második és többedik terhesség.
2023. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!