Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna! Ki tart velem,...

Aviva torna! Ki tart velem, ill. ki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Más tobb mint másfél éve sikertelenul próbálkozunk baba ugyben-ezért elkezdtem tornázni.
2010. aug. 16. 11:14
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Én is reggel tornázom, és este már zuhanyozok. Igazából ha már megmozgattad a belső szerveket, már jól jársz. A belső töltést közömbösítheti a víz, de én azt gondolom róla, hogy az egy plusz, anélkül is elindult már a vérkeringés, jót tettél a szerveknek, kárt nem okozol vele. EGy Aviva oktatónál olvastam valahol, hogy a 12 órát is elég kivárni.
2010. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
Voltam tegnap a dokimnál, és mondtam neki, hogy tornázom, és hogy ettől lett normális ciklusom. Megértően kétkedő mosollyal fogadta:) nem hisz benne, de nem is neki kell:)
2010. aug. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

Az en orvosom pedig nekem azt mondta,hogy várjak,majd ha 1 év után se lessz,,akkor majd valamikor majd lessz és hogy várjam ki...

Amugy ki hogy alakul,éreztek valamit?

2010. aug. 18. 09:44
 14/50 anonim ***** válasza:

Nekem egy héten belül lesz peteérésem, reményeim szerint, illetve az elmúlt hónapok statisztikája szerint.

Azt gondolom, hogy ha a torna nekem azt tudta eredményezni, hogy totál össze-vissza ciklus után pontosan 31 napra jön meg mindig, és látom a hőgörbén, nyákon, és LH-teszten, hogy valószínű van ovum, innentől kezdve biztos, hogy használni fog:)

2010. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Örülük hogy segitett neked 09:50-ös válaszadó a torna.Remélem mindenkinek csak jó tapasztalatai lesznek .Szoritok mindenkinek.
2010. aug. 19. 22:55
 16/50 A kérdező kommentje:
Nos csajok hogy alakultok a tornával?Van valakinel már valamilyen eredmény?Nekem egész hétvégen semmi nem maradt meg a gyomromban-mámára csak a reggeli enyhe émelygés maradt.
2010. aug. 23. 11:41
 17/50 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban kezdtem, a mensi 2. napjától a 18 egyszerűt, azóta pedig az ovusakat is. De mellette, szedtem clostit, és fogok duphastont is, ja és ittam a cickafarkat, majd pedig a palástfüvet fogom. Remélem sikerül, mára emelkedett meg a hőm.:))
2010. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Nagyon szorítok mindenkinek.
2010. aug. 23. 11:49
 19/50 anonim ***** válasza:

Én most épp elszontyolodóban, valami nem oké:( majd még a következő pár nap hőjét azért megvárom, most körül kellett volna lenni ovunak. Ha ez megint peteérés nélküli hónap lesz, kiakadok, eddig csak sikerélményem volt....

Utolsó a closty nem hormongyógyszer? Mert a könyvben az van, hogy hormonkezelés mellett tilos tornázni, meg az oktató is mondta, hogy pl lombikosok kezelés alatt sajnos nem tornázhatnak.

2010. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
A closti nem hormon, csak serkenti az agyalapi mirigyet az ösztrogén-termelésre, aminek következtében több, esetleg jobb pete érik meg.
2010. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!