Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna! Ki tart velem,...

Aviva torna! Ki tart velem, ill. ki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Más tobb mint másfél éve sikertelenul próbálkozunk baba ugyben-ezért elkezdtem tornázni.
2010. aug. 16. 11:14
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, ezt nem tudtam. Kíváncsi vagyok milyen hatást érsz majd el:)
2010. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Csatlakoznék én is hozzátok, csak lenne pár kérdésem.

Honnan tudom az aviva tornát megszerezni?? Illetve letölteni.

Nekem pajzsmirígy alulműködésem van, és arra szedek letroxot. Szerintetek tornázhatok akkor?

Köszi a válaszokat.:)

2010. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

*****

*****

Itt van mindkettő, feltöltöttem, sztem a torna nem árthat senkinek sem. Csillag.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Ja, és ingyenes letöltés, nem élek vele, letöltés...úgy kell letölteni.
2010. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Kedves 07:48-as válaszadó-nekem pajzsmirigy túlmukodésem volt,a tabletta segített nekem elérni a normális szintet.A tornát pedig nyugodtan csinálhatod.
2010. aug. 24. 10:37
 26/50 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért. Szoptatás alatt lehet tornázni? Terhesség előtt eléggé rendszertelen volt a mensim, aztán a nőgyógyászom az ultrahangkép alapján PCO-t diagnosztizált. Éppen hormonvizsgálatos vérvételre akart küldeni, mikor kiderült, hogy babát várok.:) Nemsokára szeretnénk kistestvért, és megint össze-vissza jön meg, meggyőződésem, hogy nem a szoptatás miatt. Szerintetek árthat a szoptatásnak a torna? A választ előre is köszönöm!
2010. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan lehet, én csak azért írtam, hogy hormonkezelés alatt nem lehet, mert ezt mondta az oktató. Ugyanis a torna azáltal, hogy megmozgatja a szervezeket, vérellátásra hat, hipofízisre, így a hormonok termelődésére is. És amikor hormonkezelést kap valaki, meg tornázik is, az túlstimulálást okozhat pl. Én szeretnék majd szülés után tornázni, persze az élet lehet, hogy felülírja, de a szándék megvan:)
2010. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Látom, itt "szakértők" vannak. :) Kérdeznék Tőletek valamit.

14 hónapos ikreim vannak, most szeretnénk egy tesót. A ciklusaim fél éve megint beálltak a régi 28 napra, még ovu fájdalmat is érzek. Múlt hónapban azt hittem, hogy terhes vagyok, majd kiderült, hogy nem volt tüszőrepedésem, így ciszta lett belőle és ez terhességi tüneteket produkált. Ebben a ciklusban már elvileg volt ovum, de most pár napra rá megint ovu fájdalmat érzek. Szóval valami nem stimmel...

Szerintetek az Aviva torna mely gyakorlatait csináljam? Segíthet? Csak itt olvastam erről a tornáról, így teljesen "kezdő" vagyok még.

Köszi minden segítséget!

2010. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó:én ajánlom neked eloszor csak az egyszeru módszert(18 gyakorlat),és ha pár hónapon belul nem használ baba ugyben,akkor nyugodtan kezd el a 2.kotet ovulációs gyakorlatait.
2010. aug. 24. 19:45
 30/50 anonim ***** válasza:

Köszi szépen! A következő ciklus elejétől belekezdek. :)

Mindenkinek sok sikert, kitartást és pozitív hozzáállást kívánok!

2010. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!