Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna! Ki tart velem,...

Aviva torna! Ki tart velem, ill. ki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Más tobb mint másfél éve sikertelenul próbálkozunk baba ugyben-ezért elkezdtem tornázni.
2010. aug. 16. 11:14
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Talán kezdek kilábalni az "elszontolodásból". Mintha megindult volna volna felfelé a hőm, szóval talán nem lesz mégsem ovu nélküli hónapom. Úgy döntöttem, most peteérés után is csinálni fogom, csak finomabban. Eddig nem tornáztam peteérés után, na de majd most.
2010. aug. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Szoritok nektek csajok.Van már valakinél eredmény?Nekem 3.-a korul (nem) kellene megjonni.
2010. aug. 25. 14:43
 33/50 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, na úgy látszik, hogy volt ovum...(huh), nekem emiatt is izgulnom kell:( Remélem elég magasra emelkedik a hőm, vagyis, hogy van elég progeszteronom. Most peteérés után is tornázni fogok, és én így olyan 6-ára nem várom.
2010. aug. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Én 5-re nem várom, én is csinálom a tornát, megvolt az ovum is hétfőn. Sikerülnie kell!!!
2010. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem ez a hónap már megint sikertelen lessz.Sok savanyú ételt fogyasztottam sajnos,mert kezdett megint kialakulni nálam gombás fertozés-és csak ez a módszer vált be nálam.Nagyon szorítok nektek,hogy mihamarabb sikeruljon .Majd írjatok.
2010. aug. 26. 12:23
 36/50 anonim ***** válasza:

Én tegnapra nem vártam...

Mivel eddig 25 naposak voltak a ciklusaim, gondolom (remélem) a torna van rám ilyen hatással, hogy kitolja pár nappal.

2010. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

7.48-as vagyok.

Köszönöm szépen, el is kezdem. Hátha végre...

Valakinek valami eredmény??

E.

2010. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti! Mi a helyzet azóta?
2010. aug. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Na ilyent sem csináltam még, ovu után vagyok 5-6 nappal, és tornáztam. Eddig ovu után abbahagytam. Igaz, sokkal finomabban, és néhány gyakorlatot kihagytam, de legalább tornáztam. Jól esett:) Endorfiiin:) Megyek ebédet főzni.
2010. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

08-26 13:08-as vagyok.

Úgy tűnik a torna kitolta a ciklusom 28 napra. Szombaton reggelre megjött rendesen, és vasárnap dél körülre már alig volt valami.

Máskor azért nálam tovább szokott tartani.

Nem mondom 100%-ra, hogy ez a torna hatása, mert még csak 1 hónapja tornázok, de azért nagy a valószínűsége, hogy ennek köszönhető. :-)

2010. aug. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!