Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna! Ki tart velem,...

Aviva torna! Ki tart velem, ill. ki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Más tobb mint másfél éve sikertelenul próbálkozunk baba ugyben-ezért elkezdtem tornázni.
2010. aug. 16. 11:14
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Igazság szerint nekem a torna azonnal hatott, és már 80. napon felül jártam, vagyis azóta nem volt menzeszem, kétszer csináltam és megjött. Szóval elképzelhető, hogy nálad is ez hatott....én bevallom, pont azt a gyakorlatot mindig kihagyom, ami a rövid ciklusúaknak jó, a 8. gyakorlat, a Z ülés. Az oktató sem értette miért nem tudom megcsinálni, úgyhogy annyiban hagytam:S
2010. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel a Z üléssel nekem is vannak problémáim.

Az oktatáson meg tudtam csinálni, aztán mikor elkezdtem otthon tornázni, sehogy sem akar sikerülni. Valamit biztosan nem jól csinálok. :-(

Azért én minden alkalommal megpróbálom, és csinálom úgy, ahogy tudom. Egyszer majd csak sikerül. :-)

2010. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Most vagyok olyan 8-9 dpo-n. Kicsit félek már tornázni, úgyhogy azt találtam ki, hogy valami nagyon lájtos láblóbálós feladatot fogok végezni.
2010. szept. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Ja igen, előző vagyok: szorít nekem valaki? Most hétvégén lesz az első házassági évfordulónk. Kb 12-13 dpo-n leszek és úgy döntöttem, hogy aznap reggel csinálok egy tesztet.....tudom, korai, és nem csinálnék, de elég csodálatos ajándék lenne. A férjemnek nem szólok, hogy erre készülök, mert ha negatív lesz....

SZóval ez már az 5. aviva hónapom, végülis, ez azt jelenti, hogy 5 hónapja van ciklusom, lehet, hogy ez még csak féléves próbálkozás, valójában már túlvagyunk az egy éven, de rengeteget dolgozom érte, hogy rendben legyek és babánk legyen.....

2010. szept. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó valaszadó:én szoritok neked is és mindenkinek aki hasonló helyzetben van.Amugy nekunk is ebben a hónapban lesz a házassági évfordulonk(1 éves).Nekem amugy 2.-a és 5.-e kozott kellene megjonni.Eddig csak enyhe vizes folyásom van meg + kis mellfajdogálás,ami átlagban nálam mensit jelent.
2010. szept. 1. 15:39
 46/50 anonim ***** válasza:
Köszi. Én is szorítok nektek. Én már azért nem teszek fel kérdést, mert úgyse lehet tudni, hogy mi minek a jele, úgyis kiderül....csak jó, ha nem vagyok egyedül és valaki szorít nekem:)
2010. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, lassan majd magammal beszélgetek:) MI a helyzet veletek?

Én a héten voltam vérvételen, és anélkül hogy diagnosztizálnám magam, nem tartom olyan nagyon jónak őket. Ezért bejelentkeztem egy endokrinológushoz, kíváncsi vagyok mit mond. Hétfőn vagy kedden kellene nem megjönnie,de elég izgatott vagyok. Ma 11 vagy 12 dpo-n vagyok, és a hőm felugrott 3 tizedet, az ehavi legmagasabbról 37,1-re. Ez persze még nem jelent semmit, de örülök neki, hogy legalább magasan van.

És most fogom először kihagyni a tornát. MOst jól is esne, mert nincs pms tünetem, de Lívia mondta, hogy menzesz pár nappal már nem kell, nehogy megakadályozzon egy esetleges beágyazódást.

Nálatok van valamilyen eredmény?

2010. szept. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
A magammal beszélgető vagyok. Megjött, pedig csodagörbém volt....:( most kezdem a 6. avivás hónapot. Lehet, hogy nekiállok az ovus gyakorlatoknak. Elkezdem őket tanulni. Mondjuk legalább rendszeres a menzeszem, amióta avivázom, az is valami, ennek is lehet örülni....most pedig abbahagyom a hőmérőzést, a hócipőm tele van vele, ma már nem mértem, január óta mértem, most lett elég:(
2010. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Nekem is csodagörbéim vannak, és én is pont most untam bele a méregetésbe. Avivázom én is, a 18-at meg az ovusakat, + closti duphaston, és most megpróbálom a Robitussint, meg a szódabikarbónás öblítést.
2010. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is hasonló problémáim vannak és most szeretném kipróbálni az aviva tornát.

Olvassa még közületek valaki ezt a fórumot?

2011. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!