Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan dolgozzátok fel a...

Hogyan dolgozzátok fel a sikertelenségét? 20 hónapja nem esek teherbe. Egyre nehezebb ,miközben mindenki állapotos lesz körülöttem ,és UH fotókat kapok üzenetben,próbálom túl tenni magam,új hónap új remény de sajnos sosem sikerül .

Figyelt kérdés

Vizsgálataim: -cukorterhelés(merckformin xd 750et kaptam rá ) folyamatosan 2 havi vérvétel endokrinológusnal prolaktin szint miatt (bromocriptint kaptam rá )volt hsg ,páromnak spermavizsgálat,eszem iszom : inofolic prémium e,D,femibion vitaminokat,Lh tesztelek , van amikor 2 naponta együtt vagyunk ,próbáljuk azért azokat a napokat surubbre tenni amikor pozi az Lh teszt ,de előtte is utánna is együtt vagyunk

Teljesen kétségbe vagyok már esve miért nem sikerül



2021. júl. 22. 10:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó és 1-eske, a kérdés nem azokhoz szólt akik amúgy sem akarnak gyereket. Mert a "nincs is célja az életednek, bezzeg én bulikázok meg alszok" dumát nem a gyerekre vágyó réteg tolja. Könnyű olyanról osztani az észt, amiben nem vagy érdekelt.
2021. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
30%
11 Én vagyok az egyes. Tudom, hogy a kérdés nem azokhoz szólt. De mi is hasonló cipőben járunk. 3 éve próbalkozunk. Még persze van remény, van egy kezelés, amit ki lehet majd próbálni. De ha az sem sikerül, ezzel nyugtatom magam, amiket írtam az 1-es válaszomban.
2021. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell feldolgozni, tovább kell lépni! Nem vált be az eddigi kezelés, menjetek el meddőségi központba, ott sokkal átfogóbb vizsgálatok, és megoldások is vannak.
2021. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
13 Nyilván minden orvosi lehetőséget érdemes kimeríteni. Feltételezem meg is teszik, ha szeretnének gyereket. Ha semmiképp sem lehet (ilyen is van), akkor pedig a dolog jó oldalát kell nézni.
2021. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

4 év után sikerült.

Addig ugyanazt éreztem mint te.

Főleg a mások gyerekes képeit volt rossz látni, leginkább azokat, amiket kifejezetten nekem küldtek, hogy nézd, de boldog család vagyunk.

Egyébként minden kivizsgálás negatív lett, rengeteg pénzt hagytunk ott orvosoknál. Miért pont most sikerült? Fogalmam sincs.

36 éves vagyok.

2021. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
31%
Itt csak az van felpontozva aki negatívan látja a dolgokat és hasonlóképpen rinyál, mint a kérdező. Aki előáll javaslattal, pozitivitással, az máglyán ég a nullára pontozással. Ilyenek akarnak édesanyák lenni.
2021. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
46%
6 évet vártunk, de nem betegedtünk így bele a sikertelenségbe. Úgy voltunk vele, hogy mindenképpen lesz gyermekünk, vagy így, vagy úgy, de nem rontjuk el emiatt a házasságunk első éveit. Élveztük egymást, az életet, a szabadságot. Amikor elindítottuk volna az örökbefogadást, abban a hónapban fogant meg a legnagyobb lányunk.
2021. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, miért kell cseszegetni a kérdezőt. A nőknél a gyerek iránti vágy ösztön is egyben, most hiába tűz ki más célokat, egy, gyereket nem lehet hobbival meg utazásokkal pótolni.
2021. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
49%
18 Senki nem csesztette a kérdezőt, csupán arra világítottak rá, hogy ha nem tud rajta semmilyen orvos segíteni, akkor hogyan dolgozza fel. A kérdés erre irányult.
2021. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
9%
Örülj neki, hogy nem esel teherbe. Én sem akarok soha.
2021. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!