Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan dolgozzátok fel a...

Hogyan dolgozzátok fel a sikertelenségét? 20 hónapja nem esek teherbe. Egyre nehezebb ,miközben mindenki állapotos lesz körülöttem ,és UH fotókat kapok üzenetben,próbálom túl tenni magam,új hónap új remény de sajnos sosem sikerül .

Figyelt kérdés

Vizsgálataim: -cukorterhelés(merckformin xd 750et kaptam rá ) folyamatosan 2 havi vérvétel endokrinológusnal prolaktin szint miatt (bromocriptint kaptam rá )volt hsg ,páromnak spermavizsgálat,eszem iszom : inofolic prémium e,D,femibion vitaminokat,Lh tesztelek , van amikor 2 naponta együtt vagyunk ,próbáljuk azért azokat a napokat surubbre tenni amikor pozi az Lh teszt ,de előtte is utánna is együtt vagyunk

Teljesen kétségbe vagyok már esve miért nem sikerül



2021. júl. 22. 10:38
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Szia. Teljesen átérzem a helyzetedet.

Mi 10 évet vártunk a kisfiamra. Előtte ugyan volt 4 terhesség, 25 hétre született az első kisfiam, 10 percet élt. A következő terhességek az első trimeszterben megszakadtak. A kisfiam is koraszülött! A 32. Héten született. Éppen akkor fogant, amikor lemondtunk a gyerekről. Azt terveztük, hogy az összes gyerkőc re félretett pénzünket elutazgatjuk. Hála még mielőtt nekilódultunk volna a nagyvilágnak, kopogott, hogy itt van. Most tervezzük a kistesót. Sok sikert nektek!

2021. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!