Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan dolgozzátok fel a...

Hogyan dolgozzátok fel a sikertelenségét? 20 hónapja nem esek teherbe. Egyre nehezebb ,miközben mindenki állapotos lesz körülöttem ,és UH fotókat kapok üzenetben,próbálom túl tenni magam,új hónap új remény de sajnos sosem sikerül .

Figyelt kérdés

Vizsgálataim: -cukorterhelés(merckformin xd 750et kaptam rá ) folyamatosan 2 havi vérvétel endokrinológusnal prolaktin szint miatt (bromocriptint kaptam rá )volt hsg ,páromnak spermavizsgálat,eszem iszom : inofolic prémium e,D,femibion vitaminokat,Lh tesztelek , van amikor 2 naponta együtt vagyunk ,próbáljuk azért azokat a napokat surubbre tenni amikor pozi az Lh teszt ,de előtte is utánna is együtt vagyunk

Teljesen kétségbe vagyok már esve miért nem sikerül



2021. júl. 22. 10:38
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
29%
#18 nem az a baj, hogy valaki akar gyereket. Az a baj, hogy z irigysége és a megfelelési kényszer vezeti a végén. Már egy idő után elhomáylosul a gyerek utáni vágy, és átveszi a szerepet az, hogy "a Mancinak is meg a Julcsinak is van nekem mé nincs" És azt veszi észre, hogy a görcsös, ovutesztre való szexelés megöli a kapcsolatukat, a férfi menekül egy olyan nőhöz, aki nem csak peteéréskor akar dugni. Aztán a meddő nő sír, hogy elhagyta az a gazember.
2021. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
38%
10es vagyok. 11es, senki nem mondta hogy nekem nincs vagy nem akarok. Azt mondtam hogy nélküle is lehet élni. Bocsi, hogy nem arra ösztönöztem, hogy kösse fel magát, ha nem esik teherbe. Idiota
2021. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
91%

De értsétek már meg, hogy ha valaki akar gyereket, de nem sikerül, azt nem is igazán lehet feldolgozni, pont azért, mert olyan mélyen gyökerező vàgy, amit nem lehet pótolni semmivel. Mert nem is szimplán vágy, hanem ösztön és ha tovább is léptünk már az állatok szintjén, azért még mindig uralnak bennünket az ösztönök.


És az evés-alvás után mondhatni a szaporodás a legerősebb ösztön a nőkben, egy gyerek sokszor még az életösztönt is képes felülírni az emberben. Egyszerűen hiába írjátok, hogy tűzzön ki célokat, egy gyerekre vágyó nőnek nincs olyan cél, ami pótolni tudja a gyerek utáni vágyat. Nem tudja sem feledtetni, sem kiölni.


És sajnos igen, emiatt érthető, hogy irigy lesz, igazából nem is értem, miért van negatív tulajonságként elkönyvelve, ha valakinek fáj látni, hogy másnak megadatik egy ilyen jelentőségű dolog, neki meg nem. Hogy a tökömbe ne fájna, hogy ne lenne irigy az ember, ha akaratlanul is állandóan az arcába tolják, hogy ő lemarad arról, amire a legjobban vágyik...


Van gyerekem, és nem, semmilyen utazás vagy karrier vagy hobbi nem tudná felülmúlni ezt az élményt, ha nem jött volna össze a baba, biztos depressziós lennék és megkeseredett és nem tudnék őszintén örülni mások örömének, hiába tudnám, hogy nem miattuk nincs nekem gyerekem. A lényeg még mindig az lenne, hogy nekem nincs, és folyton látnom kéne, hogy másnak meg van, életem végéig.


Szóval azt mondom, ne a kérdezőnek magyarázzatok, hogy dolgozza fel, ha nem lehet gyereke, hanem örüljetek, mert nektek van vagy nem is vágytok rá, és ne akarjátok neki megmagyarázni, hogy keressen másik célt. Ennyi esze talán magától is van.


Kérdező, neked meg azt javaslom, menj meddőségi centrumba és csináltassatok lombikot, ne a csodára várjatok.

2021. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
23%
Ösztönlények.. Az okosabbak már túl vannak ezen, és normális, boldog és gyerekmentes életet élnek 🤣
2021. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
82%

“Az okosabbak már túl vannak ezen, és normális, boldog és gyerekmentes életet élnek 🤣”


Igen, nyilvàn , ès ezèrt lógnak egyfolytàban itt a gyerekvàllalàs kategóriàba🤣

2021. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
17%

25

Ha bárki látja, mit kínlódnak itt egyesek, csak megerősítést adnak... te tipikus ilyen vagy

2021. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
39%
Mellèfogtàl nem kicsit, de többet nem is nèzek ki belôled🤦‍♀️
2021. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
14%
23, Akkor neked elég sivár életed lehet a gyereket leszámítva. :/
2021. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 28-as! ;)


A hobbivállalkozásomból élek, van macskám, jártam már pár országban, vannak szerencsére még mindig barátaim, akik nem morzsolódtak le az évek alatt, kertes házam is- szóval nem érzem, hogy "sivár" életem lenne.


De ezek egyike sem tudta helyettesíteni a gyerekeim, akikre olyan borzasztóan vágytam.

2021. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
73%

#28 mert nektek marha izgi lehet az élet napi 24 a gyk előtt ülve, gyerekeseknek beszólogatva🤣

A legszebb mikor még rá is játszotok. Ha annyira túl lennétek ezen az ősztönös hülyeségen időtök nem lenne ide kommentelgetni. Csak ugye ritka xar az élet, kötekedéssel meg legalább lehet vezetni a feszkót.

2021. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!