Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan dolgozzátok fel a...

Hogyan dolgozzátok fel a sikertelenségét? 20 hónapja nem esek teherbe. Egyre nehezebb ,miközben mindenki állapotos lesz körülöttem ,és UH fotókat kapok üzenetben,próbálom túl tenni magam,új hónap új remény de sajnos sosem sikerül .

Figyelt kérdés

Vizsgálataim: -cukorterhelés(merckformin xd 750et kaptam rá ) folyamatosan 2 havi vérvétel endokrinológusnal prolaktin szint miatt (bromocriptint kaptam rá )volt hsg ,páromnak spermavizsgálat,eszem iszom : inofolic prémium e,D,femibion vitaminokat,Lh tesztelek , van amikor 2 naponta együtt vagyunk ,próbáljuk azért azokat a napokat surubbre tenni amikor pozi az Lh teszt ,de előtte is utánna is együtt vagyunk

Teljesen kétségbe vagyok már esve miért nem sikerül



2021. júl. 22. 10:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
4%
30 Pedig ez a kategória gyerekesekkel van tele.
2021. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
31%

Itt azok kezdtek el kötekedni, akik azoknak szóltak be, vagy pontozás le, akik szerint akinek nem lehet gyereke,az még attól ne érezze azt, hogy világvége van.

Ja és van időm írni igen, mert nincs gyerekem. :D Valószínűleg nem is lehet, de nem zuhanok emiatt össze.

2021. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Mióta kezelik az Ir.edet?

Az én orvosom azt mondta 6 hónap kezelés minimum kell ahhoz hogy egészséges terhesség jöjjön létre,vagy egyáltalán teherbe ess!

2021. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
83%

#32 hogyne😀

Az ilyen irigy majmoknál nincs rosszabb.

Nem jön a gyerek, és fájdalmad palástalandó kötekszel azokkal akiknek van, vagy le meri írni hogy szomorú mert nem jön össze.

Te sem vagy ám különb nehogy azt hidd, az átlátszó dumáddal. Ha annyira elengedted volna a témát a szabadidődet olyan dologgal töltenéd, ami nem köthető a gyerekekhez. Erre te ezen az oldalon szájkaratézol😀 Hiteles vagy.

2021. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
52%
34 Imádok vitatkozni, fejlesztő hatása van :) Amúgy nem én írtam a kötekedő dolgokat, én csak azt tettem szóvá, hogy aki megoldást javasolt, azt miért pontozták le. Talán azt kellett volna javasolni, hogy zuhanjon mély depresszióba, borzalmas az élete gyerek nélkül? Ehelyett javasolva lett hogy utazzon, költse magára a pénzt, stb.
2021. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
16%
Az embereket kéne inkább buzdítani arra, hogy ne vállaljon gyereket, mert tök felesleges..
2021. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
90%
Téged a magyar nyelv gyakorlására buzdítanálak, tudod az nem fölösleges.
2021. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
64%

Köszönöm a roppant értelmes privát üzenetet, szépen mutatja az értelmi szintedet. Nem, nem kéne napi 24-ben "kölyköznöm" mert nincs hozzámnőve, továbbá van apja is😉

De sebaj. Neked meg további jó kötekedést. Mint írtam, valahol le kell vezetni a feszkót, ha már se kutyád se macskád, a főnököd meg csak nem küldheted el az anyjába, mert ugrik a minimálbéres melód 😀 te világegboldogabb gyerektelenje, te.

2021. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
84%
A kérdező régóta szeretne babát, és jól tudja hogy ki tudja aludni magát ha akarja, és pénzt is meg tud spórolni. Akinek nem tetszik a téma, az miért trollkodik itt? Az kommenteljen, aki RELEVÁNS hozzászólással tudja őt segíteni. 1es meg nem tudom már hanyas hozzászóló! Ha kiírnád a táplálkozás csoportba azt hogy hol lehet x féle csokit kapni, remelem majd olyan választ kapsz, hogy ne zabalj csokit mert akkor nem leszel kövér.
2021. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%

39

Lemaradt a kérdésre a válasz. Elvesztél az ész osztásban...

2021. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!