Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első baba és fogamzásgátló...

Első baba és fogamzásgátló utáni baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam másfél éves és most mégis meggondoltuk, hogy szeretnénk neki kistestvért. Fogamzásgátlót szedtem kb. fél évig. Mennyi ideig szükséges várni, hogy kiürüljön a szervezetből?
2010. aug. 30. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen bogyót szedtél.

A mai kis hormontartalmúakkal elég pár napot esetleg egy vérzést megvárni a régebbi tipusúakkal kell három hónapot.

2010. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semennyit. A mai bogyók hamar kiürülnek a szervezetből, ha nem szeded. Én is egyből terhes lettem, és egészséges a baba.
2010. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lindynette-t szedek
2010. aug. 30. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a bogyót nem ismerem... Sztem jobb a biztonság, 3-6 hónap szünet...
2010. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta az orvosom,az sem jelent gondot a mai gyógyszereknél,ha a szedés közben esik valaki teherbe.én is kérdeztem,azt mondta,könyv szerint 3 hónap,de nem kell betartani.én is 2 hónapot vártam,szinte azonnal összejött a kisfiunk és semmi baja nincs.és én 10 évig szedtem gyógyszert.
2010. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.Én is ezt szedtem,és ez az első hónap,hogy nem szedem.Mi is szeretnénk kis tesót a kisfiam mellé,ő 2éves.

Mi már nem védekezünk,ez az első hónap,a dokim szerint nincs szükség kihagyásra,mivel nincs mi kiürüljön,ezek a gyógyszerek,a sárgatesthormont szabályozzák,és amint nem szeded,a szervezet visszaáll a régi kerékvágásba(jó esetben).Én bízom benne,hogy minél hamarabb sikerül a tesó,és ezt kívánom nektek is.

Üdv

2010. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!