Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után kinek milyen gondok voltak a ciklusával, hogy állt helyre és mikor jött össze a baba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly november óta nem szedem a fog.gátlót. Utána még 5 hónapig megjött pontosan a mensim. Utána cisztám volt ami a méhemre rátapadt és akkor 2 hónapig nem menstruáltam és terhességi tüneteim voltak tőle, aztán az eltávozott a vérzéssel magától, majd először 2 hét késéssel jött a mensim, majd utána 1 hét késéssel, azután pár nap késéssel és végül már pontosan megjött. 4 hónapja napra pontosan megjön mindig, van ovulációm is mindig, de még nem jött össze a baba azóta. :(((
2010. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én januárban hagytam abba, 1-2 hónapig pontosan megjött, gondolom, ez még a tabletta hatása volt, utána viszont össze-vissza jött vagy 3-4 hónapig. Aztán magától rendeződött, és októberben, első próbálkozásra összejött a baba. Azóta már 15 hónapos. Sok szerencsét nektek!
2010. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 14 év szedés után kb. 1,5 éve hagytam abba. Az első a szokásos 28 napos volt, de utána össze-vissza. Lerövidült általában 21-25 napos, de volt már 18 is. Azóta sincs baba. Most vizsgálnak hormonokat, baj van velük. Sok évi gyógyszerszedés után nem mindig állnak helyre.
2010. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

6 évig szedtem. Májusban hagytam abba. 4 hónapig nem jött meg!!!!!!! Majd megjött szeptemberben, azóta semmi.... Pedig már próbálkoznánk babával....

Remélem te több szerencsével jársz!!!

2010. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 4 évig szedtem egyfolytában több fajta tablettát. Szünetet nem tartottam mert mindig azt mondta az akkori orvosom hogy ezek már olyan kis hormon tartalmú gyógyszerek hogy nem kell. Aztán abbahagytam mert migrénes fejfájásom lett tőle.Utána 1 évig!!! nem jött meg a menzeszem.Elkezdtem inni a cickafark teát, az rendbe hozta. Már 2 éve nem szedek gyógyszert de most derült ki hogy nincs minden rendben a progeszteron termelésemmel. Másfél éve próbálkozunk babával eddig sikertelenül.De ez nem törvényszerű, a barátnőm abbahagyta és már az első hónapban terhes maradt, és egészséges kislánya született.
2010. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, én csak 2 évig szedtem, majd következett egy fél éves szünet, majd 3 hónap újra (hormoneredmények miatt), aztán abbahagytam és az első hónapban összejött a baba, 13 hós a fiam már.
2010. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cypromix 2évi és plusz két havi szedése után először pár napra, aztán 3 hétre jött meg, és aztán teherbe is estem. Ez számszerűsítve így volt: május 10-én abbahagytam a gyógyszert, június 10-én megjött és onnantól számítva babás vagyok! (mert fogantatáshoz plusz két hetet adnak) :) Hajrá! 20 hetes kismami
2010. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gondom nem volt, pedig 8 évi szedtem előtte. Februárba hagytam abba, 2 hót vigyáztunk, és júniusba összejött.
2010. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!