Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja decemberben? 💝

Ki nem várja decemberben? 💝

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy hol tartotok, mióta próbálkoztok, és hanyadik baba lenne. Meg kort is írhattok.

Meg bármit, amit megosztanátok, minden történetet szívesen olvasok.



Nálunk első próbálkozós hónap, második baba lenne. (Az elsőre viszont több évig vártunk. Úgyhogy nem élem bele magam semmibe.)

Izguljunk együtt, ha van kedvetek!



dec. 2. 18:07
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/299 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy most van ovud és csúszik minden? Nekem olyankor is fáj a fejem. Sz
dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/299 anonim ***** válasza:
100%

Sz, A, Kèrdező mèg lehet korai volt a teszt. Szorìtok,hogy ìgy legyen.


Zs. Lehet beàgyazòdàs. Nekem is feszült a hasam és erős fejfàjàsom is volt. Most barnàzàs nem, de volt olyan beàgyazòdàs, hogy az is volt. Persze ahhoz a 12-14.ciklusnapon kellett, hogy legyen a peteèrèsed. Èn a peteèrèskor egyoldali szùrkàlàst szoktam csak èrezni. De a beàgyazòdàs kifejezetten hùzò, feszülő èrzès.

dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/299 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2án volt pozitív az ovu tesztem,jól tudom akkor másnap van peteérés de miután megcsináltam 11-12 körül a tesztet utána nagyon hirtelen bal oldalon egy nagy szúrás éreztem össze is rándultam!majd másnap már nem mutatta az teszt!előtte nap voltunk együtt 1jén.ma reggel negatív lett a teszt keddre 18ra nem várom az alkalmazás szerint de nekem már nem 28 napos inkább 30-32 naposak a ciklusaim

Én még reménykedek hogy lehetek 2 csíkos

D

dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/299 anonim ***** válasza:
100%
92-es G vagyok. Elfelejtettem :)
dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/299 anonim ***** válasza:
100%

Kedves D! Abszolùt. Kedd mèg majdnem egy hèt. Simàn lehet még pozitìv.


G.

dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/299 anonim ***** válasza:
100%

10.dpo ,negatív teszt :( :(

7.próbálkozós hónap volt. Tudom,ez még nem sok idő,de nekem most annyira annak tűnik és egyre nehezebb is.

I.

dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/299 anonim ***** válasza:

Zs szerintem simán lehet beágyazódás is, azt pedig szerintem 3 nap múlva ki is mutatja a teszt :)

D, ha jól értem 2.-án volt ovud a fájdalom és a teszt szerint is, pont sikerült elkapnod az LH csúcsot 😊 ha így számolom ma csak 11.dpo, milyen tesztet használtál?

É.

dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/299 anonim ***** válasza:
100%
É,baby boom 10es erősségű
dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/299 anonim ***** válasza:
D voltam
dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/299 anonim ***** válasza:

Kedves É!

Ez még korai lenne?persze ha nem 28 napos akkor alapból tolódik is!meg kell várjam a keddi napon!

Igen jól olvastad 1jén pénteken voltunk együtt és mivel a pozi teszt utáni napot mondják 1.dpo-nak így peteérés előtt 2 nappal voltunk napközbeni!semmi gyertyaállás remélem eljutott a tett helyszínére!😊

Sokaknál olvastam hogy 9dpo halvány pozi!ezért egy kicsit el vagyok keseredve de mindenki másképp működik!

D

dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!