Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja decemberben? 💝

Ki nem várja decemberben? 💝

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy hol tartotok, mióta próbálkoztok, és hanyadik baba lenne. Meg kort is írhattok.

Meg bármit, amit megosztanátok, minden történetet szívesen olvasok.



Nálunk első próbálkozós hónap, második baba lenne. (Az elsőre viszont több évig vártunk. Úgyhogy nem élem bele magam semmibe.)

Izguljunk együtt, ha van kedvetek!



dec. 2. 18:07
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/299 anonim ***** válasza:

Nehéz már követni h mikor ki ír. Tegyük a nevünk kezdőbetűjét a végére és hátha könnyebb követni.


Nekem is kettős érzésem van. Mikor megláttam a + tesztet örültem de meg is ijedtem. Szeptemberben volt egy vetélésem. Jövőhétre szerintetek korai menni dokihoz? Tudom h semmit nem látna legalább csak annyit h jó helyen van e és h tényleg elindult e valami.

A szeptemberi vetélés után ugye már tuti nem maradt bent semmi ami hcg hormont termelne? Tudom hülyeség de felmerült… ráadásul októberben újraműtöttek.

61es vagyok

E

dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/299 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Utolsò, ez nagyon jò ötlet.


46-os vagyok, aki elvesztette a 18 èves kislànyàt és 3 terhessèget 9 hònap alatt.


Vasàrnap nagyon elkezdtem vèrezni, meg is voltam győződve,hogy elvesztettük a babàt megint, de bementünk a kòrhàzba ès ott volt a petezsàk,,szikhòlyag ( 4 hèt 5 nap mèg csak), doktornő azt mondta mèretek alapjàn 5-6 hèt, csak ott egy hematoma a petezsàk mellett.


Nagyon megijedtem, kaptam progeszteront, azòta csak barnàzok, meg fekszem amennyit csak tudok. Full para ez az egèsz, alig vàrom, hogy legyen szìvhang meg a hematoma is eltűnjön.


Pozitìv tesztelőknek òriàsi gratula! :)))

dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/299 anonim ***** válasza:

Végül a nevem betûje csak lemaradt.


Utolsò vàlaszolò ( E). Nekem 4 hèt 5 naposan volt perezsàk ès szikhòlyag. Engem is nagyon megnyugtatott, hogy legalàbb ennyit làttam.


G.

dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/299 anonim ***** válasza:

Kedves E.

Úgy gondolom h nem maradhatott annyi HCG két hónap után hogy a teszt reagáljon rá, szerintem az már teljesen kiürült. Én a helyedben elmennék, már csak azért is hogy az ünnepek alatt ne izgulj rajta!

Áldott babavárást kívánok!

É.

dec. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/299 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom 70es, remelem jó jel hogy most se cicifeszülés se szokásos pms tünetek nincsenek, ugyanis eddig minden hónapban volt, sőt volt olyan hogy akkora lett a mellem és olyan édes hogy a férjem azt mondta tuti baba van a dologban, aztán mégsem! Most pedig se nem feszül, se nem nőtt meg, annyi egyedül h ,,érzem” az alhasam.

Csajok mindenképp írjátok meg a teszt eredményeket!!! ❣️❣️❣️

É.

dec. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/299 anonim ***** válasza:

és olyan eres* az édes helyett

É.

dec. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/299 anonim ***** válasza:
100%

Kedves G! Ez nagyon ijesztő lehetett! Nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen!! Ez a vérzés a legijesztőbb rész az egészben. Érzel valami tüneteket már?


Kedves É! Nagyon drukkolok a 20ához!



Igazatok van nyugodtabb leszek ha megyek dokihoz karácsony előtt. Legalább lesz egy papírom és azt is odaadhatom a férjemnek karácsonyra.


De még mindig hihetetlen hogy tudott ennyire erős pozitív lenni ennyivel a menzesz előtt.


E

dec. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/299 anonim ***** válasza:
100%

Kedves E!


Az én tesztem is nagyon korán volt pozitìv, talán már ìrtam is korábban. A ciklus 20.napján. De persze nekem rövid 23-25 napos ciklusaim vannak amùgy is csak.


Mindenképp nézesd meg magad uh-on karácsony előtt. Vetélés után tele vagyunk szorongàssal,annyira megnyugtatò tud lenni,ha az uh igazolja, hogy minden ok. Szerintem nàlad is kell màr, hogy legyen petezsàk,szikhòlyag. Utolsò mensitôl szàmìtva most mekkora a terhessèged?


A vèrzès nagyon ijesztő volt, fôleg 3 vetèlès utàn. :(


G.

dec. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/299 anonim ***** válasza:
100%

Kedves É! Nagyon szorìtok neked a 18-i tesztelèshez. Jò jel, ha màst èrzel, mint amùgy szoktàl mensi előtt. Most nekem sem volt cicifeszülèsem, meg görcseim sem.


Elfelejtettem vàlaszolni E-nek, hogy miket èrzek.

Hànyingerem van non stop, csak akkor mùlik el, mikor eszek. Meg ilyen fura, keserű ìz van a szàmban. Hasam alul feszül, de most ez lehet a hematoma miatt. Ezen kìvül egyelőre nincs màs tünetem.


G.

dec. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/299 A kérdező kommentje:
Én is csináltam ma egy tesztet (24.cn), de negatív lett. Nem is lepődtem meg rajta, mert erős pms tüneteim vannak.
dec. 13. 08:07
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!