Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja decemberben? 💝

Ki nem várja decemberben? 💝

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy hol tartotok, mióta próbálkoztok, és hanyadik baba lenne. Meg kort is írhattok.

Meg bármit, amit megosztanátok, minden történetet szívesen olvasok.



Nálunk első próbálkozós hónap, második baba lenne. (Az elsőre viszont több évig vártunk. Úgyhogy nem élem bele magam semmibe.)

Izguljunk együtt, ha van kedvetek!



dec. 2. 18:07
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/299 anonim ***** válasza:
100%

Kedves G!

Azt mondják a hányinger jó jel , szóval örülni kell. Én rettegek h hányós leszek.. munkahelyemen azért nem kímélnek a szagok. Meglátjuk😂


Igen, sajnos aki már átélte nagyobb félelemmel indul neki.

Az utolsó menzeszem november 19


E

dec. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/299 anonim ***** válasza:
100%

Kèrdező! Hány naposak a ciklusaid? Lehet ìrtad màr, ne haragudj, de màr nem bìrom követni. Lehet tùl korán teszteltél.


E! A hànyàstòl èn is fèlek, mèg soha èletemben nem hànytam ès nem is szeretnèk. De a hànyinger 24 òràban is elèg rossz, de ahogy irtad is, jò jel, ìgy mindennek örülök, mèg most ennek is, csak legyen minden ok.


20-22 között ha elmèsz egy uh-ra, màr lesz petezsàk. Főleg hogy a te teszted is koràn lett pozitìv. :)


G.

dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/299 anonim ***** válasza:
100%

Èn is teszteltem egyet hajnalban sajnos nekem is negatív. Dpo11, 10es predictor early teszt.


Sz

dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/299 AnitaLia ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is negatív lett reggel a teszt, inszem után 12 nappal vagyok. A
dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/299 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel kérdező, Sz. és A.

Az inszemnél nem tudom hogy van, de a teszt szerintem lehet még pozitív! Amíg nem jön meg a remény ott van!

É.

dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/299 anonim ***** válasza:

Sajnálom akinek negatív! Amíg nem jön meg addig mindig van remény! Megy a drukk mindekinek!!!


E

dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/299 anonim ***** válasza:

11-41-57 es vagyok. Akinek nem lett egyertelmu ovu tesztje. Ma egyszer volt egy kis barnas folyasom,neha mintha gorcsolgetne a hasam es neheznek erzem,migrenem is van ami menstruaciokor szokott lenni. Meg 11nap lenne a nemvartig. Nem tudom mit jelenthet most. Nem merek igy meg gyogyszert se bevenni :/


ZS

dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/299 anonim ***** válasza:
Nekem is migrènem van. De az mikor az első gyerekkel terhes voltam akkor is pont így 11 dpon volt, meg a sikertelen hónapokban is mindig van mielőtt megjön szóval ez semmit nem jelent
dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/299 anonim ***** válasza:
Sz voltam az kimaradt
dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/299 anonim ***** válasza:

Nekem mindig pont vagy a napjan vagy mielott megjon azelott nap kezdodik. De 22dik napon vagyok,eleg korai lenne ha megjonne. 32naposak a ciklusaim. Lehet valami hormonproblema :/


Zs

dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!