Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja decemberben? 💝

Ki nem várja decemberben? 💝

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy hol tartotok, mióta próbálkoztok, és hanyadik baba lenne. Meg kort is írhattok.

Meg bármit, amit megosztanátok, minden történetet szívesen olvasok.



Nálunk első próbálkozós hónap, második baba lenne. (Az elsőre viszont több évig vártunk. Úgyhogy nem élem bele magam semmibe.)

Izguljunk együtt, ha van kedvetek!



dec. 2. 18:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/299 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én a 28as válaszoló vagyok. A ciklusom 24. napja van ma. Tegnap óta émelygek. Mondom ellövök egy korai tesztet. Délutáni pisi, esélytelenek nyugalma. És basszus pozitív … nem is az a gyenge amit erős fénynél keresni kell.

Persze egyáltalán nem élem bele magam.

Egy hete meghalt nagymamám. Erre mondják hogy Isten elvesz egyet de ad is❤️

Mindenkinek drukkolok!

dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/299 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked is! :)
dec. 12. 20:27
 63/299 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok kedves 62-és és őszinte részvétem mamád miatt ❣️

Lehet butának fogtok nézni, de tegnap éjszaka álmomból arra ébredtem, így egy héttel mensi előtt, hogy nem vagyok egyedül és furcsa melegség öntött el.. érzett már valaki ilyet?

É.

dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/299 anonim ***** válasza:
100%

Azt hozzáteszem a válaszomhoz, hogy pontosan tudom hogy korán van tesztelni, nem is tettem, azt is tudom hogy tünet nem is lehet ilyenkor ugyanis most lehet valahogy majd a beágyazódás, de esküszöm hogy egy igazi mélyről jövő érzés fogott el az éjszaka, az a teljes bizonyosság érzete, mintha nem is lehetne másképp.

É.

dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/299 anonim ***** válasza:
100%

61es vagyok! Köszönöm szépen❤️❤️


Én még nem éreztem ilyet, de szerintem bàrmi megtörténhet!


Mikor fogsz tesztelni? Nagyon drukkolok!

dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/299 anonim ***** válasza:
100%

20.-ára nem várom, eddig minden hónapban notórius tesztelő voltam, most viszont úgy érzem képes leszek a nem várt napját megvárni és csak akkor. Azt hiszem a férjem legszebb karácsonyi ajándéka lenne.

Egyébként kettős érzések vannak bennem, nem merem magam teljes mértékben beleélni, félek az újabb csalódástól.

É.

dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/299 anonim ***** válasza:
100%
Én már hallottam ilyenről, hogy valaki így megérezte.. én sajnos vagy nem ilyen téren már inkább az a típus vagyok, hogy inkább nem élem bele magam, aztán max pozitívan csalódok. Én lehet holnap ellövök egy korai 10es tesztet amúgy. Sajnos nem bírom ki szombatig.
dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/299 anonim ***** válasza:

Kívánom hogy pozitív csalódás legyen a reggeli teszted. Hanyadik dpo?

É.

dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/299 anonim ***** válasza:
100%

Én a 6-os és 24-es vagyok.


Gratulálok mindenkinek aki pozitívat tesztelt! Úgy irigykedem!:)

Én még csak a 8. dpo-n vagyok ma, majd csütörtökön fogok tesztelni egyet. Olyan lassan telik az idő:( tegnap és tegnapelőtt eléggé görcsölt a hasam. Hogy ennek van e jelentősége azt nem tudom.


Kíváncsi vagyok É. hogy ez az érzés amit éreztél, tényleg babát jelez e. Drukkolok hogy így legyen!


Kérdező te mikor tesztelsz?

dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/299 anonim ***** válasza:
100%

Én 18ra nem várom és érdekes hogy semmi tünetem ilyenkor már szokott mellfeszülés lenni mensi előtt néha szurkál a hasam alja!pénteken gondoltam tesztet csinálni!

gratulálok mindenkinek a babához

Részvétem a mamád miatt!

dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!