Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
 21/93 A kérdező kommentje:

Hát ilyen elég erős megjön érzés van megint délutántól. A közérzetem is elég rossz.. Szóval szerintem lassan meg fog jönni. De ne legyen igazam :D


Na akkor már lassan te is izgulhatsz mégjobban 😁😁

ápr. 30. 17:52
 22/93 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

Megint 8.dpo-n megjött😔

Ma kérek időpontot orvoshoz és megprobalom még tuningolni a szervezetem, de ezek a 7 napos luteális fázisok nagyon rövidek

máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom:( Remélem minél hamarabb orvosljak neked ezt a problémát.


Nekem nem jött még meg. Ma veszek egy tesztet és ha holnap se lesz semmi akkor tesztelek

máj. 2. 08:34
 24/93 anonim ***** válasza:

#2es vagyok


Nagyon drukkolok neked!🤞❤️


Nem vagyok annyira letörve kivételesen, meg mivel altatashoz szoptatok igy tudom az is bezavarhat még es valószínűleg azt a tabort erősítem, akiknek szopi mellett nem sikerül vagy csak nehezen. De nem adom fel😊

Orvoshoz is most az erős és fájdalmas menstruáció, illetve rövid lutealis miatt akarok menni, aztan csak remenykedek a legjobbakban😊

Ha idén bármikor is sikerülne, akkor nagyon boldog lennék🙂

máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 A kérdező kommentje:

Nem bírtam magammal és csináltam egy tesztet . Eddig úgy néz ki hogy sikerült ❤️❤️

Fel töltenem a képet csak nem tudom hogy kell

máj. 2. 10:17
 26/93 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező! :)
máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:

Nagyon Gratulálok! (halkan még csak) ❤️


[link] itt feltudod

máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ❤️❤️

Még reggel is csinálok egyet azert😁

[link]

máj. 2. 10:42
 29/93 anonim ***** válasza:
Egyértelmű pozitív❤️
máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 A kérdező kommentje:

Most izgulhatok vagy 3 hétig mire orvoshoz kerülök 😁😁


Remélem nektek is sikerül minél hamarabb a baba🫶🫶 Azért remélem meg írjátok majd 😊😊

máj. 2. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!