Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
 41/93 A kérdező kommentje:

39# majd írj ha teszteltél🥰🥰


3# De jó😍 Akkor halkan gratulálok!😍❤️

Majd írj te is ha legközelebb tesztelsz😍😍

máj. 4. 13:23
 42/93 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked is kérdező 😊
máj. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:

[link]


Tegnap délutáni vizeletből azonnal kijött a második csík, ami a képen nem biztos, hogy látszik, de élőben szép piros 😇 (predictor)

Érdekes, mert azt gondoltam, hogy nekem majd micsoda egyértelmű jeleim lesznek, ha összejön... Hát nagyon nem, minden ugyanolyan volt, mint menstruáció előtt 😃 Annyi volt talán, hogy minden egyes hirtelen felállásnál vissza kell görnyednem kicsit, mert beszúrást érzek a méhemben, talán ez volt picit fura jel.

Akinek sikerült, gratulálok 🥰

Akinek nem sikerült, ő se adja fel 🤞🏼 Én az előző sikertelen hónapban myo-inozitolt kezdtem el inni, nem tudom, hogy ezen múlt-e, de ha már egy embernek segíthetek vele, akkor leírom.


#3

máj. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:

Gratulálok utolsó!


#39 es vagyok. Ma is csináltam egy facelle tesztet. De teljesen hómező negatív. Viszont azóta se jött meg. :D most már úgy vagyok, vele, hogy ha nem sikerült, akkor már jöjjön még és essek túl rajta xd :D Am nekünk ez az első próbálkozós hónapunk.

máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 A kérdező kommentje:

Nekem sincs semmi tünet . Ilyenkor amikor a kislányommal voltam várandós teljesen álomkóros voltam :D De vele eleg jó tünetmentes terhességem volt😁 Az utolsó trimeszter volt már húzós de az is csak azért mert nagy volt a poci és nehéz volt már menni🤣🤣 Remélem most sem lesz sok tünet😁😁


#39 sajnálom :( remélem minél hamarabb összejön a baba!🥰♥️ Kívánom hogy kövi hónapban ott legyen az a második csík!♥️

máj. 5. 13:30
 46/93 A kérdező kommentje:
Nekünk ez az első hónapos próbálkozás volt. Hogy őszinte legyek én nem hittem volna hogy ennyire aktív cicis baba mellett egyből sikerülni fog :D Teljesen azt hittem hogy meg fog jönni:D Meg is lepődtem hogy pozitív lett a teszt . Holnap azért csinálok még 1et :D aztán ennyi 😁
máj. 5. 13:37
 47/93 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, hogy aktív szopi mellett mit csináltál, hogy össze jött ilyen hamar🙈🙈

Adhatnal par tippet😁

máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 A kérdező kommentje:
Lehet sokat segít hogy születése óta cicin lóg 0-24-be + éjjel is fel kel vagy 5x 🤣🤣 Egy éjjelt nem aludtunk még át🤣
máj. 5. 14:26
 49/93 anonim ***** válasza:

Nalunk kb a negyede teljesül és megsem akar jönni a tesó, lehet vissza kellene térni a non stop cicire es felkelteni, hogy ne aludjon🤣 najo, csak vicceltem😁😁

éjszaka önkiszolgáló es mar egyre kevesebbszer, illetve napkozben is csak komfortozik😅


Tudom, majd jön a tesó ha itt az ideje🙂

máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 A kérdező kommentje:

Én már annak is örülnék ha 19hónap után legalább 1 éjjelt végig aludhatnék🤣🤣 De hiába nem alszik éjjel végig én valamiért fél6-6-nál ritkán alszom tovább :D



A #2-es vagy amugy utolsó válaszoló? Ha igen sikerült időpontot kérni dokihoz?

máj. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!