Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
 61/93 anonim ***** válasza:

#2es

Imádok pozitív teszteket nézegetni😊😊😊 nagy gratula❤️

Es nekem reményt adsz, hogy szopi mellett is lehet kisteso 😊

6 hét múlva mehetek dokihoz, következő ciklus közepe lesz nagyjából

máj. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 A kérdező kommentje:

#60 köszönöm szépen 🥰🥰


#2 köszönöm szépen 🥰🥰 na akkor lehet látni fogja a doki mikor lesz ovu és hátha sikerülne már jövő hónapban nektek❤️❤️ Nagyon drukkolok!!❤️ Majd szerintem holnap hívom én is a dokit aztán kb 1,5-2 hétre kérek időpontot. Úgy akarok menni hogy legyen már szívhang

máj. 7. 08:35
 63/93 anonim ***** válasza:

Igazabol azt sem bannam ha addigra már a babocat kellene keresni🙈 de nem vagyok telhetetlen, örülök hogy viszonylag hamar kaptam időpontot😅

De ebben a honapban premens, femibion és plusz folat (b9 es azt hiszem b12) raerositek, hátha par nappal előrébb hozza az ovut is es több esély lesz😊


Majd irj am, hogy mit mondtak😊 szerintem pozitív teszttől 2 hétre már kell lennie

Elso gyerkőcnel en 5. het körül voltam barnazas miatt, majd 7. het körül a sajátomnal es ott mar ugye volt😊


#2es

máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
#39 es vagyok. En Gal babavaro vitamint kezdtem szedni nehany hete.
máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 A kérdező kommentje:

#2 nyilván az lenne a legjobb ha már ebben a hónapban sikerülne 🥰🥰 én először 5+3 napnál voltam orvosnál a kislányommal a munkám miatt. Szerencsére olyan dokit találtam aki egyből fel vett táppénzre :D utána 9 hetesen kellett vissza menne mert ugye elsőnek mikor mentem még nem volt szívhang . Most ezért se akarom el sietni már olyan 7 hétre kérek időpontot .

Majd írom hogy mi volt 😁😁


#39 Sok jót olvastam erről a vitaminrol . Én Gravida Optimát fogok most is szedni . Kislányommal is ezt szedtem

máj. 7. 19:01
 66/93 anonim ***** válasza:

Én is Gal babaváró+ vitamint szedek, legalábbis még a maradékot ☺️ Utána lehet kipróbálok másikat is.


#3

máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 A kérdező kommentje:
#3 te mikor mész majd dokihoz?
máj. 9. 09:47
 68/93 anonim ***** válasza:
Két hét múlva:) #3
máj. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 A kérdező kommentje:
Én is :D már nagyon várom 😁
máj. 11. 07:44
 70/93 A kérdező kommentje:
Na én hétfőn megyek délután dokihoz😊 ma kértem időpontot
máj. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!