Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélyem van így a...

Mennyi esélyem van így a terhességre?

Figyelt kérdés
Dec. 23án volt az utolsó mensim, és Jan 16-án megszakítással voltunk együtt, elment, majd újra visszatette. 20-án kellett volna megjönnie, de nem görcsöl a hasam, pedig mindig szokott, semmi rá utaló jelem nincs. Fogok tesztelni, de még túl korai lenne.
2011. jan. 22. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Így lehetséges a teherbeesés mivel jócskán került sperma a hüvelyedbe!
2011. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És tesztet szerintetek mikor csináljak? Hisz 6napja volt, ennyi idő után még nem mutatja ki, még kb most ágyazódhat, ha terhes vagyok.
2011. jan. 22. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. nekem is 20-án kellett volna, hogy megjöjjön és semmi.. Mi nem tervezzük, csak, ha úgy alakul, mert babával vagyok itthon. Sok sikert nektek!
2011. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! HCG a beágyazódástól kezdve kezd termelődni kb. a fogamzás után 7-12 nappal és még kell 1-2 nap, mire kimutatható lesz.
2011. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!