Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem terhességre?

Van esélyem terhességre?

Figyelt kérdés
A múlt héten többször is védekezés nélkül voltam együtt a párommal, a menstruációmnak pénteken kellene megjönnie. De ma reggel a wc-papír picit véres lett és azóta barnás folyásom van. Szerintetek lehetséges a terhesség? Terhesség esetén milyen mennyiségű barnázás "elfogadott"?
2011. máj. 3. 11:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy az alábbi tüneteim vannak két hete és ezek most erősödni kezdtek : fejfájás, hányinger, gyakori vizelési inger, alhas szúrkálás és szédülés, kívánósság
2011. máj. 3. 11:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az én esetemben a kisfiammal csak a nemvárt után kb 5-6 nappal mutatott nagyon halványka pozitívot a teszt. Tehát még nem reménytelen. Drukkolok Neked.
2011. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még reménykedem hátha :)
2011. máj. 3. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet! Akár baba is! :-)Én nem várt előtt 4 nappal már halványat teszteltem.Drukkolok! Írd majd meg, hogy alakult!

5 hetes kismami

2011. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát kezdek egyre reménytelenebbül hozzáállni, még éjszaka volt barnázás, nem kis mennyiségben. Nem tudom mennyi az elfogadható.

Tegnap a hőm 36 volt ma reggel 36,5, ez a menstruációt jelenti??

2011. máj. 4. 06:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, gratulálok a babához. Egészséget és boldog babavárást kívánok Nektek! :)
2011. máj. 4. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!