Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nagy esélyem van a...

Ugye nagy esélyem van a terhességre?

Figyelt kérdés
Április 27én mensiztem utoljára(akkor kezdődött),kb.5napig tartott!Utána a párommal minden másnap "úgy"szeretkeztünk...mivel a többi napon dolgozott!Áprilisban szedtem fogamzásgátlót,meg márciusban is,de előtte nem!25ére em várom,mennyi az esélyem,hogy terhes vagyok???Nagyon szeretnénk babát...tényleg mindent beleadtunk.....
2011. máj. 17. 20:45
1 2
 1/12 Tinker Bell ***** válasza:

Bocsi, de elég zavaros a kép. Márciusban és áprilisban minek szedted a gyógyszert, ha babát akartok?


Érdemes volna egy tesztet csinálnod, ha jövőhéten nem jön meg bár nem hiszem, hogy terhes lennél.

2011. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hm...ez hosszú történet....féltem a babavállalástól,de mára már elhatároztam:)
2011. máj. 17. 20:51
 3/12 Tinker Bell ***** válasza:

:)


Azért remélem, hogy nincs igazam. Szorítok értetek!

2011. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is remélem,hogy nincs igazad...:)Köszönöm!
2011. máj. 17. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem elképzelhetetlen, de nem bocsátkoznék valószínűségszámításba.
2011. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:)...én azért reménykedem:)
2011. máj. 17. 20:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Az hal meg utoljára. :)

Én szorítok.

2011. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem, nincs nagy

mi az hogy "ÚGY" szeretkeztetek? élesben? de nem mindegy, ha fogamzásgátlót szedsz?

ha fogamzásgátlót szedsz, akkor azért nem adtatok bele mindent, mert ezt abba kéne hagyni ahhoz hogy baba legyen

én nem is értem ezt az egészet

2011. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha április 27től mensiztél és kb 14napot számolunk ugye a következő peteérésig az majdnem május közepe ami meg ugye most volt. tehát ha teherbe is estél akkor csupán néhány napja. persze van aki azt mondja h a gyógyszer még véd egy darabig,ezt em tudom h igaz e...szóval én szerintem nem vagy terhes,de kb 2hét mulva ha nem jön meg mikorra váro csinálj egy tesztet.
2011. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett szinte kizárt, hogy teherbe estél.

Nem értem, ha gyereket akartok minek szedsz fogamzásgátlót? :DDD

2011. máj. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!