Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez mensi előtt 1 héttel?

Mi lehet ez mensi előtt 1 héttel?

Figyelt kérdés
Múlt hét hétfőn-kedden volt peteérésem, együtt is voltunk abban az időpontban. Kb. 2 napja tompán fáj a hasam alja, hasogat a derekam, ma viszont úgy fáj a méhem, mint menstruáció előtt 1 nappal, szó szerint mensis görcseim vannak. Már azon gondolkodom, hogy fájdalomcsillapítót veszek be. Ez lehet beágyazódás kezdete? Tudom, hogy tesztelni legkorábban csak az esedékes mensi napján érdemes. Akinek van hasonló tapasztalata, megköszönném, ha válaszolna. Hőgörbét nem vezetek, a ciklusaim 28 naposak.
2011. okt. 18. 12:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
ilyenkor még bármi lehet, de ez nem biztos, hogy bármit is jelent, nekem peteérés utántól hullámokba törnek rám a mindjárt megjön érzések, van hogy utána amíg meg nem jön állandóan szúrkál a petefészkem, sajnos szerintem te is csak nagyon szeretnéd, hogy babás tünet legyen és a szervezeted meg is adja neked ezt, aztán meg mindig csalódás a vége. Próbálj ne figyelni ennyire, én is ezzel próbálkozom.
2011. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mensi előjele is és a terhesség előjele is.

Nekem mensi előtt jó pár nappal nagyon fájt a hasam, úgy mint mikor meg akart volna jönni. Nekem ebből végül baba lett, de mivel tök hasonló fájdalom a kettő, ezért nem lehet egyértelműen azt mondani, hogy ez terhesség jele.

Egy mondjuk biztos: gyógyszert nem vennék be!

2011. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ne beszélem be magamnak, mert most éppen nem terveztünk direktbe babát, az együttlét csak úgy sikerült :)Párom kamionozik,nagyon keveset van itthon. Na szóval értitek. Természetesen, ha jönni akar a baba, akkor jön, ha nem akkor nem. Már van 2 kicsim, de ha megfogan a 3. akkor őt is szeretettel várjuk. Azért tettem fel a kérdést, mert nekem mindig a mensi napján vannak ennyire intenzív tüneteim. Gyógyszert akkor nem veszek, be, mert ha baba van, nem szeretnék ártani neki.

Rágörcsölni nem görcsölök rá, most jelenleg inkább azon vagyok hogy a 2 manóm meggyógyuljon.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. okt. 18. 12:56
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Szia, bocs hogy offolok, de nekem is kamionozik a párom, és most gyúrunk a harmadikra. Remélem összejön, bár peteérés körül pont nem volt itthon. De hátha!
2011. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, nem bántásból írtam amit írtam, csak én sajnos eddig mindig így jártam :(
2011. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Én spéci a terhességemnél így jártam. Már mensi előtt görcsölgettem egy héttel. Meg is voltam győződve róla, hogy meg fog jönni. Aztán mégsem. Baba lett belőle. :)) Úgyhogy ez a verzió is simán előfordulhat. De tény, hogy nem minden esetben sikerül ilyen szerencsésre a hónap. Lehet, hogy próbál beágyazódni, de hogy sikerül-e neki, még eldől. Ez is lehet.
2011. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem bántódtam meg :) Mindenkinek ment a zöld kéz. Köszi a válaszokat.
2011. okt. 18. 13:58
 8/25 A kérdező kommentje:
13.29-es sok sikert Nektek, a remény még mindig ott van :)
2011. okt. 18. 13:58
 9/25 anonim ***** válasza:
Fejlemény?
2011. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Szia! Még mindig érzem a görcsöket, éjjel többször is felébredtem arra, hogy nagyon fáj a régi császárom helye és alatta a méhem. Remélem, hogy nem a front miatt, mert már kezdek reménykedni. Tesztet nem csináltam, mert még szerintem korai lenne, mivel csak jövő hét elejére esedékes a köv. mensi.
2011. okt. 20. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!