Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez mensi előtt 1 héttel?

Mi lehet ez mensi előtt 1 héttel?

Figyelt kérdés
Múlt hét hétfőn-kedden volt peteérésem, együtt is voltunk abban az időpontban. Kb. 2 napja tompán fáj a hasam alja, hasogat a derekam, ma viszont úgy fáj a méhem, mint menstruáció előtt 1 nappal, szó szerint mensis görcseim vannak. Már azon gondolkodom, hogy fájdalomcsillapítót veszek be. Ez lehet beágyazódás kezdete? Tudom, hogy tesztelni legkorábban csak az esedékes mensi napján érdemes. Akinek van hasonló tapasztalata, megköszönném, ha válaszolna. Hőgörbét nem vezetek, a ciklusaim 28 naposak.
2011. okt. 18. 12:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Valójában nekem már az együttlét utáni héttől olyan tüneteim voltak, és a mensi kimaradása utáni napon teszteltem: pozitívat.

Most vagyok 5 hetes, de valójában már 2-3 hete fájnak a melleim, a hasam, és senki, de még magam sem akartam elhinni, hogy baba lehet a dologban. Csak éreztem.

Mindenhol csak azt olvastam, hogy csak az 5-6-8. héttől voltak tüneteik. Még most is egy kicsit mutánsnak érzem magam miatta, de már benne vagyok az 5. hétben, ilyenkor már bátrabban vállalom, hogy majd' elszédülök, elájulok, fájnak a melleim, és hányingerem van.

A hormonokról már ne is beszéljünk.

Tényleg minden terhesség más.

Majd eltelik ez a hét és meglátjuk, mit mutat a teszt.

Sok sikert :)

5 hkm

2011. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Detto!

Keddre várom a mensit de már egy hete szüntelenül fáj a császár vonalnál és alatta a méhem. Mintha megakarna jönni.Pedig ritkán szoktam görcsölni. Szombaton voltam dokinál azt mondta terhesség gyanú. Másnap csináltam tesztet az negatív lett. Most várjuk hogy kimarad a mensi vagy sem.

2011. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat mindenkinek. Kedves Utolsó! Neked is megy a drukk :) Azt még megkérdezném tőled, hogy mit mondtál a dokinak, mi a gondod? Én félek, hogy ha elmennék, akkor elhajtana, mert konkrétan még nem maradt ki a mensim, viszont a hegfájdalom miatt aggódom. Köszi, ha válaszolsz.
2011. okt. 20. 17:02
 14/25 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló.


Én alhasi görccsel mentem be a kórházba és volt rózsaszínes folyásom is.Igazából a doki annyit kérdezett hogy esélyes e a teherbe esés.

Nekem most nemigazán kéne a drukk mert most kezdtem el egy műkörmös tanfolyamot és a páromnak is van 2 éve a diplomához.

De ha jön a baba hát jöjjön!

2011. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap este teszteltem egy halvány pozit.
2011. okt. 23. 11:09
 16/25 anonim ***** válasza:
gratulálok kedves kérdező :)
2011. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Gratula :) Nálam az alhasi fájdalom még nem szűnt meg.

Nálad??

2011. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Szia! Hát nálam még nem egyértelmű a dolog, mert azóta csináltam reggeli vizeletből 10-es tesztet, vaterásat és az pedig negatív lett. Úgy érzem sajnos meg fog jönni, mert már vizesednek be a térdeim, ami nálam menzi előjel. De amíg nem jön meg, addig reménykedem.
2011. okt. 24. 09:33
 19/25 A kérdező kommentje:
Hasfájás, szurkálás van és nehéznek érzem a hasam alját, mintha egy kő lenne benne, valamint a melleim is fájnak azóta is rendületlenül.
2011. okt. 24. 09:34
 20/25 A kérdező kommentje:
Ma még eddig nem jött meg, de a vaterás tesztjeim eddig negák vagy időn túli pozitívak, halványan....
2011. okt. 25. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!