Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez mensi előtt 1 héttel?

Mi lehet ez mensi előtt 1 héttel?

Figyelt kérdés
Múlt hét hétfőn-kedden volt peteérésem, együtt is voltunk abban az időpontban. Kb. 2 napja tompán fáj a hasam alja, hasogat a derekam, ma viszont úgy fáj a méhem, mint menstruáció előtt 1 nappal, szó szerint mensis görcseim vannak. Már azon gondolkodom, hogy fájdalomcsillapítót veszek be. Ez lehet beágyazódás kezdete? Tudom, hogy tesztelni legkorábban csak az esedékes mensi napján érdemes. Akinek van hasonló tapasztalata, megköszönném, ha válaszolna. Hőgörbét nem vezetek, a ciklusaim 28 naposak.
2011. okt. 18. 12:38
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett baba :(
2011. okt. 27. 02:00
 22/25 anonim ***** válasza:

Sajnálom :( Kitartás!


Nekem még mindig nem jött meg.. Feszül a mellem ,extra érzékeny , nagyon görcsölök a császármetszés vonalnál +deréktájon. Mi lehet ez valami téli váltás? Pénteken megyek nődokihoz...már nem tudom mi van...Pont egy hete késik.

2011. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Szia! Drukkolok neked. Nálam még semmi sincs veszve, mert a mensim más volt mint szokott lenni. Általában 5-7 napos és elég görcsös. De most nem volt semmi fájás, pedig máskor gyógyszert is kell bevennem. Ráadásul csak 2 napig tartott az egész, igaz viszonylag piros volt. 2 nap után mintha elvágták volna. Most nem tesztelek, megvárom, hogy milyen lesz a következő.
2011. nov. 3. 16:28
 24/25 anonim ***** válasza:

Megjött reggelre igen nagy görccsel.

Kíváncsi vagyok mi lesz nálad...

2011. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nekem most a menstruációm előtt 2hétel van ilyen görcsöm és hányingerem is van a melleim is meg vannak duzadva a hasam ajja is olyan mind mikor mensruálok
2018. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!