Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 26-28-án nem várom! Ki...

Július 26-28-án nem várom! Ki van még ezzel így? Tünetek, tapasztalatok? Mikor teszteltek? Drukkoljunk együtt!

Figyelt kérdés

Fáradékonyság, hangulat váltás, émelygés, pár csepp vérzés/barnázás, szúró hasi fájdalom, görcs, hasfeszülés, érzékeny mellek, tünetmentes, stb.

Beágyazódás, terhesség, premensi?



2012. júl. 16. 14:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/377 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Èn vagyok a hőmerozos. Az a jo, ha fennt, marad a hő. Ha a nemvart napjan leesik akkor megjon a mensi. Nekem meg mindig semmi tunet. Csak apro patik ami nem szokott mensi előtt 8 nappal lenni.
2012. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/377 anonim ***** válasza:
100%

Hát gyerekek! Én is Július 26ra nem várom, már vagy ezerszer kiszámoltam,hogy tényleg arra nem várom-e :)

Napok óta fura alhasai "nyomást" érzek még most is. Tegnap este meg görcsöltem is egy kicsit. Nem szoktam méregetni a hőmet csak kiváncsiságból és hát ma bizony 37.3 (!!!) volt hajnalban, alig hittem el. Kiváncsi leszek,hogy fent marad-e. Ha nem baj akkor én is csatlakozom ide hozzátok.kiváncsi vagyok kinek sikerül, bár úgy nézem,hogy itt senki nem olyan "bebeszélem magamnak" stílusban ír.Nagyon izgulok.Írjatok.Jah,,, beadtam önéletrajzomat egy álláshírdetésre ahova "kieséses" alapon kerülhetnék be, elég jól haladok ott dolgozók szerint hogy mostmár bekerüljek, hát .Majdhogynem hasonló helyzetben vagyunk itt páran.:)remélem írtok és nem "hal" ki ez a kérdés.:)

2012. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/377 anonim ***** válasza:

Én leszek. Bármi tüneted van? Nekem most ha kiszabadult petesejt tuti a jobb oldaliből.Hát igen érdekes mindig akkor jön babó ha az ember lánya mást tervez :-)))

ELÁSTOK AZÉRT MERT ÉN 3. BABÓ UTÁN ÁHITOZOM?

2012. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/377 anonim ***** válasza:
100%
az jo, ha a reggeli hőd fennt van. Nekem meg kicsi folyasom van. De semmi mas. Szurkolok mindenkinek.
2012. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/377 anonim ***** válasza:
100%
nekm alhasi fájás, vagy nyomás vagy nemtudom mi ez, meg görcsölgetés.mintha meg akarna jönni(sosem szoktak menstruációs fájdalmaim lenni,főleg nem ilyen korán.Nagyon csalódott leszek ha nem vagyok terhes, mert annyira várom:/
2012. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/377 anonim ***** válasza:
Ne legyél. Mi január óta próbálkozunk bár nállunk az augusztus a veszélyes mindkét gyerek májusi. Talán most jókor voltunk együtt....
2012. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/377 anonim ***** válasza:
100%
Kepzeljetek csajok tokr elneztem a ciklusom. Nem 25. -en hanem 22.-en kellene nem megjonnie. :-) mult honapban volt 25- en az kavart meg. Szerintetek mikor teszteljek csutortok vagy pentek? Homerozos voltam.
2012. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/377 anonim ***** válasza:
Tök jó!legalább hamarabb megtudod,hogy mi van. Hogy állsz a hőmérőzéssel? Menyi a hőd?
2012. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/377 anonim ***** válasza:
INKÁBB péntek. De olvastam itt sok helyen hogy havi előtt 4 !!!! nappal is pozi lett a teszt igaz 10es erősségű.
2012. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/377 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Nektek milyen folyásotok van ma van a 6. dpo-s napom!Annyira szeretném!!!Harmadik babó lenne nálunk is!!!
2012. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!