Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-án voltam orvosnál és...

6-án voltam orvosnál és 16mm-es tüszőt látott. Azt mondta, hogy kb. két nap múlva megreped.8-án erős szúró fájdalmam volt a bal oldalon, egész délelőtt. Csak este tudtunk együtt lenni a párommal. Nem csúsztunk le róla?

Figyelt kérdés
14 óra körül múlt el és olyan 20 óra körül voltunk együtt.
2013. febr. 10. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
100%

Megint én!

Bocsi,az lemaradt,h ti az esélyt megadtátok!Nem csúsztatok le róla!:)Szorítok!!:)

2013. febr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, (lehet rosszul)hogy 20-22 mm-esen reped meg a tüsző és naponta kb 2 mm-t növekszik. Szóval én sem értem, hogy hogy értette ezt a dokid. Szerintem én a repedést éreztem.
2013. febr. 13. 08:43
 13/79 A kérdező kommentje:
Soha nem volt ilyen. Ez volt az első, hogy éreztem, pedig szokott lenni pé-m. Lehet neked is megrepedt, csak nem érezted. Mióta próbálkoztok?
2013. febr. 13. 08:49
 14/79 anonim ***** válasza:
Nem tudom..másnap éreztem vmi fájdogálást 2-3 órán keresztül!Nem akarom beleélni magam,rossz érzés csalódni!:(Ez a 4.hónap,h próbálkozunk!Szerdán nem kellene megjönnie!Most elküldött a dokim hormonvizsgálatra(vérévtel,folliculometria)Októberben vtam nála és megbeszéltük,h próbálkozunk!Aztán most visszamentem és kérdeztem,mennyit várjunk még!Azt mondta igazából egy év,aztán említettem a 40napos ciklust és azt mondta akkor kezdjünk el vizsgálódni!Szbaton megy a párom spermavizsgálatra!Szval itt tarok én...és ti mióta?
2013. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 A kérdező kommentje:

Hát mi 2 éve. Párom is 19-ére kapott időpontot, de remélem már nem lesz rá szükség. Valahogy most úgy érzem, hogy sikerült. Nem tudom. Még csak az 5. dpo-n vagyok és nem tudom, hogy hogy bírok ki még 5-6 napot :-) muszáj lesz.

Nekem a hőmre és a ciklusomra azt mondta a doki, hogy teljesen rendben van. Nem is küldött eddig vérvételre. Volt egy 5 cm-es cisztám, de hála istennek 6-án már nem volt ott :-)

2013. febr. 13. 09:22
 16/79 A kérdező kommentje:
Ja és nekünk első baba lesz/lenne.
2013. febr. 13. 09:25
 17/79 anonim ***** válasza:
Húúhaa!Akkor nem szólok egy szót sem!Igazából én is meglepődtem,h már el is küldött!Én gondoltam csak próbálkozom,de azt mondta doki reménykedjünk,h nem kell elkezdeni a vizsgálatokat,úgyh hajrá,hajrá!Nem akartam mondani neki, mi rajt vagyunk a témán!:)Nem rajtunk múlik!:)Hááát reménykedjünk,h most akkor már nem várat magára a kis jövevény:)Tudom milyen rossz számolgatni,h na még ennyi meg ennyi nap és végre tesztelhetek...megcsinálod és negatív!!ÁÁÁ!Pedig én még csak 4 hónapnál tartok!Szorítok neked nagyon!:):)
2013. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) Igazából eddig nem voltunk úgy rágörcsölve, hanem olyan 7 hónapja beszéltük, hogy azért már össze kellett volna jönnie és azóta méricskélek. Szeptemberben volt egy haloványka pozitív és késett is. Húha de mekkora volt az öröm. Csak hát elkezdtem maszatolni. Elmentem a dokihoz, és azt mondta, hogy még gyanú jelei sincsenek a babónak. Na ez volt az igazi csalódás. Párom nagyon sírt. Nagyon sajnáltam. De összeszedtük magunkat, és hajrázunk ezerrel :-) Előbb utóbb össze kell jönnie. Muszáj :-) Nektek is drukkolok nagyon!! :-)
2013. febr. 13. 09:38
 19/79 anonim ***** válasza:
Húúú,ez nem semmi!Nagyon sajnálom!:(de csak pozitívan!!Sikerülni fog mind2nek,mert sikerülnie kell!És kész!Tudod mi a legelkeserítőbb!Még tavaly év vége körül említettem a bnőméknek,h próbálkozunk!Ők is kedvet kaptak és lám csak első hónapban összejött nekik!Örülnöm kellett vna,de nem volt tiszta az örömöm!Sajnálom,de egyszerűen nem bírok tiszta szívemből örülni neki!!:(Lelkiismeret furdalásom is van emiatt!
2013. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 A kérdező kommentje:
Á nekem is pont ez. Már a múltkor összeszámoltam, hogy 12 ismerősöm terhes, vagy pici babája van. Unokahúgom 28-án szült. Szép, aranyos, cuki, de egyszerűen bosszant, hogy "megelőzött".Meg se látogattam őket. Nem biztos, hogy most jót tenne a lelkemnek. Szerintem sok nő érzett már így. El kell hesegetni ezt a gondolatot.Ez nem gonoszság, hanem inkább ilyen sóvárgás, kis irigységgel vegyítve. :-) Gondolj arra, hogy neked is lesz nem soká, és lehet, hogy együtt fognak játszani a lurkók. :-) Nekem segít.
2013. febr. 13. 09:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!