Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-án voltam orvosnál és...

6-án voltam orvosnál és 16mm-es tüszőt látott. Azt mondta, hogy kb. két nap múlva megreped.8-án erős szúró fájdalmam volt a bal oldalon, egész délelőtt. Csak este tudtunk együtt lenni a párommal. Nem csúsztunk le róla?

Figyelt kérdés
14 óra körül múlt el és olyan 20 óra körül voltunk együtt.
2013. febr. 10. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
Igen volt!Nála minden okés!:)Az eredmény sztem már ma v hétfőn kész lesz,de nem akarom emiatt zaklatni a dokit,jövő héten hívom az asszisztenst időpont miatt!Aztán nemsokára ki is derül mi a helyzet!Furcsán érzem magam,szédülök v nem is tudom!de nem akarok több tesztet csinálni úgyis negatív!Szakrendelésre mentek v magánba?Mi magánba vtunk fél óra alatt megvolt a párom eredménye!Jó lenne nekünk(nőknek) is csak ennyi lenne!:)
2013. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 A kérdező kommentje:
Mi szakra szerintem. Igen, párom nem szivesen megy, látom rajta, hogy a háta közepére se kívánja, de mondtam neki, hogy ez nem olyan mint nekünk. Te csak úgymond mintát adsz, de nekünk?..... Nem sikerült megnyugtatni :-) Pedig néha cserélnék vele :-) Azt mondta, hogy ő inkább szülne hat gyereket. Kíváncsi lennék rá :-D
2013. febr. 22. 10:18
 53/79 anonim ***** válasza:
Pont ezt mondta a bnőm,h összetehetem a 2 kezem h ilyen a párom h szó nélkül elmegy!Ő csak azért izgult,h mi lesz ha rossz lesz az eredménye!Jah és amire nem számítottunk vittük a mintát h majd megvizsgálják és kész!de volt ultrahang,megtapogatta és a legrosszabb is megtörtént!Amikor kijött láttam h gáz van!Megvizsgálta úgy is!de nagyon jól fogta fel a dolgokat!Le a kalappal előtte!:)Ezt ne meséld el a párodnak!!:):)Hátha nemet mond!
2013. febr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 A kérdező kommentje:
Hát tényleg szerencséd van. Párom azt mondta, hogy ha a doki azt mondja, hogy forduljon meg, ő szájba vágja. Csak a szája nagy, de biztos nem engedné. Én mondom neki, hogy úgy biztos nem fogja megvizsgálni, de hát valahogy meg kell nyugtatni..... :-) Mennyi volt magánnál, ha nem vagyok indiszkrét?
2013. febr. 22. 10:35
 55/79 anonim ***** válasza:
Dehogyis vagy,egy 10es volt!Nekünk most ez az egész elég sokba fog fájni!Nekem a nyomon követés alkalmanként(azt hiszem 5 alk. lesz,de kitudja) egy 5ös múltkori vizsgálat nekem is egy 10es!Szval útiköltséggel mindennel együtt már 50 fölött leszünk!De legalább kiderül vmi,megnyugszom!Szval most nem érdekel h mennyi lesz!Csak az h sikerüljön!:)Jah hát akk mikor ott lesz már a párod nem lesz választási lehetősége,túl lehet élni,gondolom!Eddig mindenkinek sikerült!Jó biztos nem kellemes de hát a célért mindent!:)
2013. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 A kérdező kommentje:

Hát összességében tényleg nem kevés. De így legalább jó kezekben vagy. Szegény... bele se merek gondolni, hogy hogy fog kijönni a rendelőből. :-)

Tök jó, hogy van valaki, akivel meg tudjuk beszélni a problémákat. Írj majd, hogy mi újság, meg hogy hogy vagy. Én is jelentkezem. :-)

2013. febr. 22. 10:56
 57/79 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnáltam,de hamar túltette magát rajt!Te párod is így lesz!:)Sztem is nagyon jó!:)Jelzek mindenképp!:)Vigyázz magadra!Kitartás!Várom h jelentkezz!:)Szia
2013. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
Szia!Mi újság?Hogy vagy?Beteg lettél?Én már túl is vagyok rajt!Nem értem mi volt ez,de majd a dokit megkérdezem!Hnap kísérem a bnőm hozzá akkor kérek időpontot,vagy pénteken v hétfőn megyek nyomon követésre!Már nagyon kíváncsi vagyok!:)Kértél már időpontot a párodnak?
2013. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:
Igen a hétvégén megvolt, de csak két napig. Még nem kértem neki időpontot, mert azt még nem sikerült eldönteni, hogy szakra, vagy magánhoz menjen. Most azt nem tudom, hogy én menjek e nődokihoz, vagy ne. Ha menjek, akkor mit mondjak neki?
2013. febr. 26. 11:32
 60/79 anonim ***** válasza:

Van más tüneted is,h esetleg összejött??Ugyanolyan erős volt?Görcsök,teszt??Ugyan így vagyok!Én már teszteltem 2szer

negatív lett!Nem értem!Sztem mond azt h 2 napig volt és vizsgáljon meg h esetleg nem-e baba van a dologban!Ennyi!:)

2013. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!