Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-án voltam orvosnál és...

6-án voltam orvosnál és 16mm-es tüszőt látott. Azt mondta, hogy kb. két nap múlva megreped.8-án erős szúró fájdalmam volt a bal oldalon, egész délelőtt. Csak este tudtunk együtt lenni a párommal. Nem csúsztunk le róla?

Figyelt kérdés
14 óra körül múlt el és olyan 20 óra körül voltunk együtt.
2013. febr. 10. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
Hát ezek nem túl jó hírek!:(De még bármi lehet!Ne keseredj el!Képzeld nekem meg megjött most reggel!:(Valahol azért örülök így legalább mehetek pénteken vérvételre!Elkezdődik az én kivizsgálásom!Szorítok neked!Minden jót!:)
2013. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :-( Én is azon filóztam, hogy mivel volt már ilyen nyáron, orvosnak el kéne mondani, hátha mond valamit ami segíthet.
2013. febr. 20. 09:25
 43/79 anonim ***** válasza:
Semmit nem veszítesz vele,ha elmondod!Sőt!!!Írj majd h mi újság!Én is jelzek!:)
2013. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 A kérdező kommentje:
Rendben. Jövőhét kedden tud fogadni. :-( Kitartást csajok!
2013. febr. 20. 09:57
 45/79 anonim ***** válasza:
Szia!Gondoltam megírom mi történt velem!Írtam ugye h megjött,de már akkor furi volt a megszokottnál sokkal kevesebb!Ma kellett vna a legtöbbnek lenni(ilyenkor Szuper Plusszot használok)ma a normál nem ment fel(csúnyán kifejezve)olyan szinten semmi!Most estére nulla semmi nincs!Nem értem!Ilyen még soha nem volt!Nem is görcsölök pedig ilyenkor már gyógyszerezni szoktam!Most semmi!Holnap vérvétel,mert ugye ciklus 3.napja!Most nem tudom így mi lesz!Majd kiderül!Hnap is írok mi volt!Veled?Hogy vagy?
2013. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan,hogy a megszokott 3-4 nap helyett volt 6 nap pecsételés. Én akkor betudtam a stressznek. A vérvételen csak kiderül, hogy mi van. Bár én még sose voltam ilyen vizsgálaton. Előfordulhat, hogy mégis baba? Vagy már kizárt? Velem nem sok minden. El vagyok kenődve. Már az orvoshoz sincs kedvem menni. Úgy is csak elzavarna azzal, hogy ilyen előfordul. Vagy nem tudom. Belefáradok lassan. Holnap a 28. Napom. A hétvége az vízválasztó lesz. Nem tesztelek többet. Írd meg mi volt! Sok sikert, és ne aggòdj! Szorítok érted!
2013. febr. 21. 21:59
 47/79 anonim ***** válasza:
Voltam vérvételen!A nődokihoz küldik az eredményt!Márc.1-én v 4-én megyek szval akk már többet tudunk!Akkor kezdjük a tüszőérés nyomon követését is!Nem tudom,h baba lehet-e tnap csináltam tesztet negatív volt!Szval sztem nem az,de érdekes dolog ez!Még soha nem volt ilyen!Párom is azt mondta lehet van már vki a pociban,nem?!De hát én nem akarok reménykedni!Nemsokára kiderül!Ne add fel a dolgot!Lesz babád,csak várat magára...
2013. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
...Muszáj pozitívan hozzá állni!Bár előfordul h pont akk sikerül amikor már feladja az ember,de én azt mondom h ne add fel!Keress egy olyan orvost aki segít!Látod van olyan aki 4 hónap után már elküld vizsgálatra!Kitartás!Sikerülni fog!:)
2013. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:
Jó soká lesz kész az eredmény. Én azt hittem, hogy olyan mint a sima vérkép, hogy másnapra megvan. Nekem nem jött még meg, de a hőm lement 36,5-re. Ez az idő, várakozás a legrosszabb. Meghát a tortúra. A jó benne, hogy segítség a pocaklakóhoz. Párod volt vizsgálaton? Az én férjem 19-ére kapott időpontot, de a pozi tesztet látva nem ment el :-( Hiába mondtam neki, hogy még bármi lehet. Beleélte magát. Most meg mehetek még egy időpontért.
2013. febr. 22. 10:05
 50/79 A kérdező kommentje:

Igen, így kéne, pozitívan, csak nagyon nehéz :-(

Főleg így a tesztek miatt. Nem tudja az ember, hogy most mi van. Soha többet nem veszek, csak ha már egy hete késik. bár ezt már megfogadtam egy párszor :-)

2013. febr. 22. 10:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!