Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-án voltam orvosnál és...

6-án voltam orvosnál és 16mm-es tüszőt látott. Azt mondta, hogy kb. két nap múlva megreped.8-án erős szúró fájdalmam volt a bal oldalon, egész délelőtt. Csak este tudtunk együtt lenni a párommal. Nem csúsztunk le róla?

Figyelt kérdés
14 óra körül múlt el és olyan 20 óra körül voltunk együtt.
2013. febr. 10. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
Igen most ezzel a taktikával próbálkozom,h úgy beszélünk róla mintha nekem is tuti sikerülne!Most kicsit jobb amúgy h tudom,h ez a hónap a vizsgálatokkal megy el és abba bízom,ha minden okés lesz picit lenyugszom!:)Akkor tudod miről beszélek!Nem egyszerű,de nekünk is lesz ez biztos!Addig nem adjuk fel!Lehet épp pont most sikerült!:)(jah amúgy én érzem h ez nem az a hónap,nekem előtte mindig fáj a cicim!Most is!Szval tuti megjön)Mennyi idős vagy amúgy?ha szabad tudni?:)
2013. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 A kérdező kommentje:
26 vagyok. Nekem ez a cicis dolog is elég érdekes. szokott fájdogálni havi előtt, de 4 hónapja kb szinte egy kosárral lesz nagyobb már a 15-16. naptól. Nincs vele bajom :-) csak érdekes. Már most is fáj meg duzzad. Furák ezek a hormonok. Szóval szerintem ez a cici fájás nem sok mindent jelent. 6 éve terhes lettem, csak nem tudtam róla. Mostmár tudom, hogy a terhesség miatt kijött egy elég erős allergia, ekcéma és olyan súlyos lett, hogy klinikán kezeltek. elég erős gyógyszereket kaptam. Miután kiengedtek belázasodtam, amit nem sikerült lehúzni, ezért inekciót kaptam. Mikor elmúlt a láz, jött a hányás, kívánósság, epézés egész nap. Akkor lettem rá figyelmes, hogy nem fájt a cickóm, de jó nagy lett. csináltam tesztet pozitív lett, de uh.n mondták, hogy nem él, és amorf. Akkor védekeztünk is és összejött, most meg semmi :-) ilyen az én formám. Na de nem panaszkodni akarok, csak azért írtam le, mert ezek a dolgok nem feltétlen jelentenek +, illetve - eredményt. Ahogy írtad is, csak pozitívan!! :-)
2013. febr. 13. 10:20
 23/79 anonim ***** válasza:
Sajnálom!:(Igaz,tudom ,h a cicim azért is fájhat,mert épp terhes vagyok,bárcsak úgy lenne!:)Csak megérzés!Meg persze már nem úgy vagyok mint eddig,h milliónyi teszt meg stb.stb...most a nagyon akarom,de majd lesz vhogy fejezetnél tartok!!:)Jelezz ám,h mi történt!Én is írok amint tudok vmit!:)Minden jót!Kitartás!Türelem!:)
2013. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 A kérdező kommentje:
Meg lesz. Neked is minden jót. Reméljük, hogy örömhírrel szolgálhatunk :-) Szép napot
2013. febr. 13. 10:42
 25/79 A kérdező kommentje:
Szióka. Hogy vagy? teszteltél? Én ma vagyok a 9.dpo-n és............Halványan de pozi lett :-)
2013. febr. 17. 09:51
 26/79 frászkarikaborsó ***** válasza:
Gratulálok! :) A korábbi maszatolásos sztori miatt viszont szerintem azonnal hívd fel az orvost és kérdezd meg nem kell-e progeszteron pótlást szedned.
2013. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen erre én is gondoltam. Meg egy hete iszom a palástfű teát. Még el se hiszem. 10 percenként ránézek a tesztre, hogy nem változott-e. :-) Veled mi újság?
2013. febr. 17. 12:48
 28/79 anonim ***** válasza:
Szia!Szuper!!!Nagyon örülök!Nekem szerdán kellene nem megjönnie!Nem akarok tesztet csinálni!De szerdán jelzek mindenképp,h mi újság!Jah az már kiderült,h párommal minden okés!Úgyhogy most én jövök!Nagyon örülök neked!:):):)Így legalább úgy érzem h mindig van remény!:)Gratulálok!Aztán ne tűnj ám el!:)
2013. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) Én is nagyon drukkolok neked :-)
2013. febr. 18. 10:02
 30/79 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Azóta is minden rendben?
2013. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!