Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-án voltam orvosnál és...

6-án voltam orvosnál és 16mm-es tüszőt látott. Azt mondta, hogy kb. két nap múlva megreped.8-án erős szúró fájdalmam volt a bal oldalon, egész délelőtt. Csak este tudtunk együtt lenni a párommal. Nem csúsztunk le róla?

Figyelt kérdés
14 óra körül múlt el és olyan 20 óra körül voltunk együtt.
2013. febr. 10. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon van más, csak néha belenyilal a jobb oldalamba. Reggel csinálok egy tesztet. Attól félek, hogy elzavar a doki. Tudom, hogy hülyeség, de már 2-ára mennék a hónapban, és nem akarom, hogy hülyének nézzen. Alapjáraton se szokott nekem sok lenni, de most olyan furán kezdődött. Először barnáztam, aztán volt pár csepp vér a wc papíron, aztán jött a rendes. Nem tudom.
2013. febr. 26. 11:56
 62/79 A kérdező kommentje:
Ja és már a cickóm se fáj.
2013. febr. 26. 11:57
 63/79 anonim ***** válasza:
Mindenképp csinálj tesztet,aztán majd kiderül!Nem gondoltál még arra,h magándokihoz menj?Csak azért ,mert már rég utána néztek vna h mi is van!Én is sztk-ba járnék,ha nem lennének milyen gondok!De így gyorsabb,igaz drágább sokkal,de vmit vmiért!Persze te tudod!:)Csak kérdezem!:)
2013. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 A kérdező kommentje:

Igen. gondoltam már rá. Őszíntén megmondom, hogy kicsit sajnálom rá, mert elvileg a szakrendelésen is megkéne neki csinálni mert ugye orvos. A magán, meg ugyan úgy elkéri a tb-kártyát, tehát egy kicsit behúzás szerintem. Az ember 2 helyre fizet. De úgy látszik nem lesz más választások. :-(

Már párom is mondta. Elmegyek szakra és ha nem csinál sok mindent, akkor elmegyek magánba. Holnap megírom mi lett a teszt.

2013. febr. 26. 12:14
 65/79 anonim ***** válasza:
Tudom,teljesen igazad van!Meg kellene csinálniuk,de sajnos nem úgy állnak a dolgokhoz,ahogy kellene!Hidd el sokkal hamarabb sikerül majd!mert hozzá bármikor fordulhatsz,mert elvileg fizetsz érte!:)Gááz,de ez van!:)Várom h írj!Szorítok!:)
2013. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
Szia!Na,teszteltél már???
2013. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 A kérdező kommentje:
Negatív :-(
2013. márc. 2. 15:04
 68/79 anonim ***** válasza:
Szia!Ma voltam dokinál Uh-os követésen és nagyon elkeseredtem!Nincs semmi!Egyetlen egy tüsző sem,egyik petefészekben sem!:(kaptam Clostyt,köv. mensi 2. napjától kell szednem!V.színűleg mennem kell átjárhatóságira!És ha ez még nem elég,ha nem megy Clostival,jön a laparoszkópia!Nem gondoltam,h ekkora a baj!:(de nem adom fel!:)Te mit fogsz most csinálni??
2013. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :-( A closty-ról hallottam már jókat. Hátha segít. Még az is lehet, hogy ikrek lesz :-) Megvárom ezt a hónapot, aztán doki.
2013. márc. 5. 09:44
 70/79 A kérdező kommentje:
Mi újság van veled? Hogy vagy?
2013. márc. 10. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!