Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily tesztről vélemények?...

Lily tesztről vélemények? Reggel ezzel szeretnék tesztelni!

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 13:34
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Én ovulációs mikroszkópot használok, és aszerint 28.-án volt ovum. Hát nem tudom, ezzel valami tapasztalatod van?
2013. febr. 12. 14:29
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem,nincs.Én nem használtam ilyet.Csak hőmérőztem.Az bevált!:)
2013. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Csak azzal az az egy gondom van, hogy minden nap ugyan abban az időpontban kell mêrni, Én meg össze-vissza kelek...
2013. febr. 12. 14:37
 24/27 anonim ***** válasza:

én azt várom,hogy vége legyen a mensimnek,mert tesztelek is egyből,ugyanis elég érdekesen van meg most.Szóval ha én kibírom ezt a nem tudom még én sem hány napot,akkor reggelig kibírod te is:)

Azért Drukkolok :)

2013. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
szia kedves kérdező.én is reggel tesztelek lilyvel:)remélem mindketten pozitív eredményt kapunk:)
2013. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mi újság a tesztekkel?
2013. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem a Gabriel teszt negatív.:(Ma vagyok a nem várt napján.De a hőm még fent van,holott nekem(és ezt több hónapos tapasztalat alapján írom le)már nem várt előtti nap elkezd esni,nem várt napján pedig még tovább esik.Szóval nem tudom,hogy most mi van.
2013. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!