Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák, apukák,...

Kismamák, anyukák, apukák, tapasztalat?

Figyelt kérdés
35 éves fiatalember vagyok. párommal, új döntöttünk, babát szeretnénk végre. :) ő 24 éves. segíthetnétek abban, hogy mi ilyenkor a teendő. azt azért tudni kell, hogy pár hónapja megint szedi a fogamzásgátló gyogyit. tudom, annak is ki kell tisztulni a szervezetből teljesen. mi a teendő? még tapasztalatlanok vagyunk ebbe kicsit, ezért szeretném a véleményeteket kikérni. írjatok le mindent szép sorban. mindent, aminek köze van a tervezéshez, a kihordáshoz a szüléshez és az utána következő "korszakhoz". gondolok itt ilyenekre- orvoshoz elmenni, oltások, név választás, tervek, segély, tb kártya intézése, praktikák, gyerek ruha és holmi választás vásárlás majd... stb. kicsit tudom, előre szaladtam ebben a témában! előre is köszönöm a segítséget!

2013. máj. 14. 06:27
 401/422 anonim ***** válasza:
64%
Legutóbb is ezt írtad.... :/
2020. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 402/422 anonim ***** válasza:
33%
Direkt csinàlja. Nem kéne írni ide semmit, aztán megunja. Ha kiemeli akkor sem.
2020. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 403/422 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező! Én egyszer végig olvastam az irományod, igaz évekkel a kérdés születése után. Először azt gondoltam, én biztos megőrülnék egy ilyen piócától, aki épp csak kihordani, meg megszülni nem akarja a gyereket helyettem, de azt is gondoltam, biztos van, akinek bejön, ő meg álompasinak látja.

Ma már nem így gondolom. Már úgy látom, csak egy nárcisztikus idióta vagy, aki blogot indít egy olyan oldalon, ami egyáltalán nem arra való. Téged semmi más nem érdekel, csak hogy valaki foglalkozzon a szánalmas vergődéseddel. Valószínűleg az életben senkit nem érdekelsz. Ha olyan rohadt fontos mondanivalód lenne, már lett volna 5 perced arra az elmúlt 2 hétben, hogy leírd. Nem tetted. Miért? Mert csak manipulálsz. A bejelentkezéseiddel próbálod fent tartani az érdeklődést. Van egy rossz hírem. Mint mindent, ezt is túltoltad. 8 nap. Ennyi az emberi kíváncsiság határa, amíg valaki képes arra várni, hogy megtudja a "nagy titkot". Onnantól közömbössé válik. Tehát nyugodj meg, max. egy-két erre tévedőt érdekelhet még, hogy mi történt veled. Akik a napokban látja a "majd jelentkezem" és hasonló hülyeségeket. Mi többiek már pont lesz.rjuk. Ugyanannyira érdekes, mint a többimilliárd másik ember ugyanilyen uncsi élete. Semennyire.

2020. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 404/422 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű tényleg unatkozik a kérdező... Ha tényleg elmúlt 40, és ennyire gyerekes szinten mozog, akkor marhára nagy gondok vannak nála, minden bántás nélkül mondom.
2020. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 405/422 anonim ***** válasza:
90%
Írd már le jó ember! Egyébként meg ha annyira fontos volna, akkor már rég szántál volna rá 10 percet, hogy leírd.
2020. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 406/422 anonim ***** válasza:
88%
Már csak szórakozik, mert ebben leli örömét.
2020. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 407/422 anonim ***** válasza:
100%
Lassacskán 8 éves kérdés és még mindig aktív a válaszolgatás. Nem semmi :)
2020. okt. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 408/422 anonim ***** válasza:
100%

Kb az elejétől követem ezt a teleregényt. 😂

Közben lediplomáztam, megházasodtam és született 3 gyerekünk. :)

2020. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 409/422 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, utolsó! :)
2020. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 410/422 anonim ***** válasza:
100%
Hát én "csak" az általánost fejeztem be, nem is akárhogy vittem végig a gimit, érettségiztem, nyelvvizsgáztam, jogsi meglett, dolgoztam egy évet, most meg haladok a diploma felé, meg még ezer más dolog. Ez a kérdés egy kész idővonal :D
2020. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!