Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kellett volna már látnia az...

Kellett volna már látnia az orvosnak?

Figyelt kérdés
Aug.15.-én volt meg utoljára.barnázgatok,ezért elmentem orvoshoz,de nem látott semmit,csak megvastagodott nyálkahártyát,meg a jobb oldaloldalon egy tüszőt,amiből kiszabadult a petesejt.ha baba lenne kellett vna már petezsákot látnia?
2013. szept. 18. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
izé... nem mondtad, hogy miért mész????
2013. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem biztos. Visszahívott pár nap múlva? Én tuti visszamennék. Biztos, hogy nagyon korán mentél. Én is így jártam, de hál'Istennek pár nap múlva ott volt a petezsák a helyén. Drukkolok neked!
2013. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta,h.csináljak tesztet hétfőn,ha pozitív,akkor jövőhét szerdán menjek ultrahangra.
2013. szept. 18. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamit félre értek? Most látott kiszabadult petesejtet? Akkor az nem azt jelenti, hogy most van esetleg peteérésed??? Bár nem vagyok orvos, de Én ezt gondolnám...
2013. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nem a petesejtet látta, hanem a megnagyobbodott tüszőt, amiből korábban a petesejt kiszabadult nagy valószínűséggel. :) Mikor terhes lettem én is korán mentem dokihoz és nekem is csak a tüszőt látta. Ebből, meg a megvastagodott nyálkahártyából következtetett arra, hogy igenis volt peteérésem sőt valószínűleg be is ágyazódott a petezsák :)
2013. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,te mikor mentél?én tegnap voltam,de ma van 5 hete,h.megvolt a mensim.
2013. szept. 19. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!