Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ismeri, alkalmazza, le...

Aki ismeri, alkalmazza, le tudná nekem írni az Aviva-torna lényegét, menetét, gyakorlatsorait, bármit? Elsősorban meddőségi célból. Gondolom rajtam kívül sokaknak segítene, ha olvashatnánk, gyakorolhatnánk.

Figyelt kérdés
Létezik ez könyvváltozatban is esetleg, vagy interneten letölthető, megnézhető film formájában?
2009. nov. 9. 14:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a segítséget!

Aki még nem töltötte volna le, és az oldalt olvassa, annak elküldöm, honnan jutottam hozzá egyikőtöktől a tornához:


*****

*****


Menj rá ezekre és így töltsd le.

Ne fizess elő!


Rákattintasz az "ingyenes letöltés" gombra, aztán a "nem élek vele" gombra, aztán megjelenik a "letöltés indítás"a!


Én csak a héten kezdek a tornához.


Ha valaki már hallott a hatásairól, vagy közben ettől jönne neki a baba, szívesen olvasnám.

Csakhogy tudjuk, nem hiába tornázunk.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 23. 13:31
 12/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Hogy vagytok?

Hogy-hogy azóta nem jelentkezett senki?

Milyen hatást értetek el a tornával?

Mert azt már észrevettem, hogy más is megtalálta a fenti linkeket, és más kérdésekbe bekopírozta, de ide miért nem ír senki eredményről is?

2010. jan. 22. 21:18
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia.Én küldtem át neked a linket.És én irtam ki azt a kérdést is,hogy:van egy ötletem velem tart valaki?Nézz be oda is,sok hasznos dolgot irtak.Én régóta halogattam a tornát de ebben a ciklusban nekikezdtem és nagyon jól elsajátitottam.Ma vagyok a 22.cn-on.Jövöhét elején nem várom.Neked hogy megy a torna?Csinálod?Hasznos volt?
2010. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Azóta is hálás vagyok, hogy megkaptam akkor ezt a címet.

Olvastam és írtam is a linkedbe.

Mint ott is írtam, nagyon szurkolok Neked!

Nekem használt a torna, már az első ciklusban. Babát várok.

Ha tudok, szívesen segítek az esetleges kérdések megválaszolásában.

2010. jan. 24. 15:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia.Gratulálok.Én szerdára nem várom,remélem hogy nem jön.Ez a várakozás megörjit.Régóta probálkoztatok?Mi másfél éve.Boldog babavárást.
2010. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Másfél éve a kistesóval. Lombikos vagyok.

Remélem, Te is az első ciklusban sikeres leszel.

2010. jan. 25. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!