Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv ez a teszt vagy csak...

Pozitiv ez a teszt vagy csak szaradasi csík? (Kép)

Figyelt kérdés

Szeretnénk második babat, van 1-2 napom meg a mensiig, és gondoltam megcsinalok egy tesztet, anno a kislányommal ilyenkor már szép halvány pozitív lett :) ma reggeli első vizeletbol elvegeztem, de sajnos csak kb 15-20 perccel később tudtam megnezni, mert elesett a gyerkocom és vigasztaltam. Csináltam már régebben is x epilt, de nem emlékszem hogy valaha is kijott volna valami rajta ha nem volt baba. Vagy tapasztalt valaki ilyet? Szerintetek?

[link]



2014. márc. 5. 08:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:

na most nagyon irigyellek!! :-) én vagyok a szintén "kistesót tervező sorstárs".

őszinte szívből gratulálok és jó egészséget nektek!!

2014. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csináltam ma egy utolsó intimed tesztet. :) meg mindig semmi tünetem, csak kis mensiszeru fájdalom de ennyi.

[link]

március 28-an pénteken megyek dokihoz :) addigra már biztos látunk belőle valamit meg remélem a kis szíve is dobogni fog már!

Kedves utolsó! Köszönöm a biztatást, sikerülni fog nektek is hamarosan!!!! :) sok szerencsét!

2014. márc. 10. 09:52
 93/104 anonim ***** válasza:
Nagyon szep teszt ez is!!! Boldog babavarast es jo egeszseget!! :)
2014. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:

köszi, igyekszünk :-)

ez gyönyörű teszt, nem kell többet csinálnod, tuti szép babás teszt!

2014. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Tiszta vicc! :D


Ugyan így vagyok mint te!

Második babát szeretnénk, 6-án kellett volna megjönni és ilyen baromi halvány az én tesztem is!!! :D


Irok privit neked!

2014. márc. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ez nagyon klassz teszt-sikersztori!!:) Sok erőt adott, köszönöm!!! Boldog babavárást neked! Gondolok rád 28-ám. Minden a legnagyobb rendben lesz!
2014. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 A kérdező kommentje:

A felső a tegnapelott reggeli tesztem az alsó a ma reggeli. Halvanyabb ugye? :(

[link]

Eddig szépen erősödtek, de ez ma elbizonytalanitott.

2014. márc. 15. 16:01
 98/104 anonim ***** válasza:
szerintem ne tesztelgess kedves kérdező...hanem menj orvoshoz.....már kb.6 hetes lehetsz....ha bármi gond van Isten adja, hogy ne legyen akkor kapsz utrot, ha nem akkor meg megnyugtatod magad is.....hat hetesen már simán látszik a babó...főleg ilyen erős teszt mellett.....ne kockáztass !!!!!
2014. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
Ez mar 100% pozi!!!! Ne aggódj! Jön a baba ez teljesen biztos!:-) nem is erdemes több tesztet csinálni! ;-) nagy gratula!
2014. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 A kérdező kommentje:

Meg egy utolsót csináltam tegnap reggel, hogy megnyugodjak. Egy nagyon erős csikom lett, kb a belemartas után 2 mp-el már majd leugrott a tesztrol, olyan erős lett mint a kontroll csik :) már nem fogok többet csinálni, nem is akarok :) jovoheten pénteken megyek dokihoz, már nagyon várom! !!!

Köszönöm a válaszokat nektek!

2014. márc. 17. 07:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!