Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv ez a teszt vagy csak...

Pozitiv ez a teszt vagy csak szaradasi csík? (Kép)

Figyelt kérdés

Szeretnénk második babat, van 1-2 napom meg a mensiig, és gondoltam megcsinalok egy tesztet, anno a kislányommal ilyenkor már szép halvány pozitív lett :) ma reggeli első vizeletbol elvegeztem, de sajnos csak kb 15-20 perccel később tudtam megnezni, mert elesett a gyerkocom és vigasztaltam. Csináltam már régebben is x epilt, de nem emlékszem hogy valaha is kijott volna valami rajta ha nem volt baba. Vagy tapasztalt valaki ilyet? Szerintetek?

[link]



2014. márc. 5. 08:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldonteni hogy rózsaszínes csík ez, vagy megint szürkés szaradasi csik. Vagy mindenkinek van egy ilyen ha Megszáradt a teszt? De már kb 5 perc eltelte urán is látszott halványan. Vagy lehet elindult valami csak nem fejlődött tovább vagy ilyesmire gondolok.

[link]

[link]

2014. márc. 6. 11:52
 32/104 anonim ***** válasza:
100%
az early halvány pozi, de erről sok rosszat hallottam a másik száradási csík.....a rossmann-os facelle nagyon jó és napközben is kimutatja ha van valami...én csinálnék egy harmadikat is....:) de én nagy tesztelő vagyok :)
2014. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Régen én is nagy tesztelős voltam, mikor sikerült a kislányom kb 30 db pozi teszt van elrakva emlékbe :D

Lehet, hogy akkor délután elmegyünk a Rossmanba, még a facelle tesztet úgysem próbáltam. Holnap reggel megcsinálom, ha addig sem jön meg. Ja és én is sok rosszat hallottam már a prediktorrol, de a kislányomat ez mutatta ki először mensi előtti napon, de egy kicsivel erősebb volt. Ez a csík most nem egyértelmű nekem.

2014. márc. 6. 12:09
 34/104 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó két kép amit feltettem, ugyanarról a prediktor tesztről készült, csak az egyiken van üvegcse, a másikról leszedtem, hogy jobban tudjam fotózni.
2014. márc. 6. 12:10
 35/104 anonim ***** válasza:
100%
jééé pedig totál az üvegcsés pozinak látszik és levéve meg ilyen....hmmm hát szerintem már az a facelle csak kéne :)
2014. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 anonim ***** válasza:

Hú én így telefonról semmit sem látok de szurkolok!:-)

Mi is tesót szeretnénk a 16 hós fiúnk mellé.Ti mióta próbálkoztok?

Várom a köv.tesztet!:-)

2014. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/104 A kérdező kommentje:

Szia Kedves 36-os ! :)

15 hós a kislányunk, ez a 3. hónapunk, hogy próbálkozunk. :)

Szeretnénk neki kis korkülönbséggel tesót, ő vele 2012 márciusában menstruáltam utoljára, szóval ha összejönne most vagy a közeljövő 1-2 hónapban akkor pont 2 év korkülönbség lenne :) De az sem baj, ha kicsit több, ahogy összejön, nem akarok nagyon rágörcsölni, van időnk :)

Elég haloványka lett a csík, és nekem az nem stimmel, hogy nem vastag, hanem egy vékony kis vonalkának látom. Veszek ma tesztet és megcsinálom honlap reggel mert már nagyon kiváncsi vagyok :D

2014. márc. 6. 13:08
 38/104 anonim ***** válasza:
Dereng ott valami :) ,bár én kínoztam magad, mert nemvárt után 1 héttel csináltam csak tesztet biztos-ami-biztos alapon, és akkor sem volt totál erős, szóval nemvárt napján valószínű ilyen halovány lett volna nekem is.
2014. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 anonim ***** válasza:
Vmi van ott de en sem tudom eldönteni h ez egy halvány pozi e?mi is 2.honapja próbálkozunk az en gyerekem 1eves,de nekem ma -lett.szurkolok írj majd!
2014. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
Ezen is látom a csíkot! :) Csak nem 2 száradási csík!!! Szerintem pozi ez,fog erősödni! Facelle tényleg jó, meg nekem a dm-es Intimed tesztcsík is jó volt (kb 400 ft), az nagyon hamar 10-11dpon kimutatta, igaz olyan halványan kb mint neked az x-epil. Predicatorról rosszakat hallottam...
2014. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!